Гостем ефіру OIFF Live стане кінопродюсер Володимир Яценко

ОМКФ продовжує серію прямих включень проекту OIFF Live з преставниками світової та української індустрії кіно

У четвер, 14 травня, гостем ефіру стане відомий український кінопродюсер Володимир Яценко. Саме він продюсував стрічку "Додому", яка стала володарем Гран-Прі 10-го ОМКФ.

Прямий ефір відбудеться 14 травня о 18:00 за київським часом на сторінці ОМКФ в Instagram: https://www.instagram.com/odesa_film_festival/. Розмову з гостем проводитиме незмінна ведуча проекту OIFF Live – генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

Володимир Яценко – кінопродюсер, співзасновник ForeFilms і Limelite. Крім того, Володимир Яценко є членом Європейської кіноакадемії, членом Української кіноакадемії, членом-засновником Асоціації кіноіндустрії України, а також представником України в EURIMAGES. Компанію Limelite він заснував у 2005 році. Впродовж 15 років продакшн-компанія LIMELITE створила понад 700 рекламних роликів та кілька художніх фільмів. До 2019 року Володимир був головою Асоціації кіноіндустрії України та Головою Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно.

Володимир Яценко був учасником престижних міжнародних професійних навчальних програм: Producers Network 2017 і 2019 та KVIFF MIDPOINT Intensive 2017, EAVE Marketing Workshop 2017, MIDPOINT FEATURE LAUNCH 2018, EAVE Producers Workshop 2018. У 2020 році він заснував кінопродакшн ForeFilms як співвласник та генеральний продюсер. На його рахунку такі фільми як "Дике поле" Ярослава Лодигіна, "Додому" Нарімана Алієва, "Атлантида" Валентина Васяновича.

Свої запитання Володимиру Яценко ви можете поставити в режимі онлайн під час ефіру, або на сторінках ОМКФ у соцмережах під постами-анонсами лайву.

Нагадаємо, що гостями ефірів OIFF Live вже стали арт-директор Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах Карел Ох, британський режисер, продюсер, сценарист Пітер Веббер, український режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв, директор Вільнюського міжнародного кінофестивалю Kino Pavasaris Альґірдас Рамашка, український режисер Наріман Алієв, документаліст Віталій Манський та арт-директор кінофестивалю у Празі Febiofest Нікі Нікітін.