Гостем OIFF Live стане арт-директор кінофестивалю у Празі Febiofest Нікі Нікітін

ОМКФ продовжує серію прямих ефірів з представниками світового та українського кіно

Цієї середи, 13 травня, о 18:00 арт-директор Празького міжнародного кінофестивалю Febiofest, член ФІПРЕССІ та Європейської кіноакадемії Нікі Нікітін приєднається до прямого ефіру OIFF Live.

Включення з Нікі Нікітіним відбудеться на сторінці ОМКФ в Instagram: https://www.instagram.com/odesa_film_festival/. Розмову з гостем проводитиме ведуча проекту OIFF Live – генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

Нікі Нікітін вже більше 20 років займається чеським, регіональним та європейським кіновиробництвом. У 2019 році він став арт-директором Празького міжнародного кінофестивалю Febiofest – одного з найбільших кінофестивалів у Чехії. Фестиваль представляє широкий спектр сучасного та ретроспективного кіно, зокрема ігрових фільмів.

Раніше Нікітін був делегатом Берлінського міжнародного кінофестивалю. З 1995 по 2010 роки він був головним редактором та видавцем незалежного німецького кіножурналу "Schnitt". Крім того, Нікітін видав безліч книг про кіно та протягом 16 років був CEO єдиного європейського монтажного фестивалю "Filmplus" у Кельні. Також майбутній гість OIFF Live консультує кінофестивалі в Араві та Котбусі та з 2013 року – наставник школи кіноагентів SOFA.

Запитання Нікі Нікітіну можна поставити в режимі онлайн під час ефіру, що відбудеться 13 травня о 18:00, або на сторінках ОМКФ у соцмережах під постами-анонсами лайву.

Нагадаємо, що гостями ефірів OIFF Live вже стали арт-директор Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах Карел Ох, британський режисер, продюсер, сценарист Пітер Веббер, український режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв, директор Вільнюського міжнародного кінофестивалю Kino Pavasaris Альґірдас Рамашка, український режисер Наріман Алієв та документаліст Віталій Манський.