Гостем ефіру OIFF Live стане режисер Наріман Алієв

Одеський міжнародний кінофестиваль продовжує серію прямих включень із представниками світового та українського кіно. До розмови цього четверга приєднається Наріман Алієв – український режисер, чий фільм “Додому” став володарем Ґран-прі 10-го ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю

Прямий ефір відбудеться 23 квітня о 19:00 за київським часом на сторінці ОМКФ в Instagram: https://www.instagram.com/odesa_film_festival/. Спілкуватись з гостем буде ведуча проекту OIFF Live – генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

Наріман Алієв – український режисер та сценарист кримськотатарського походження. Вперше його ім’я світ почув у 2016-му році на Берлінському міжнародному кінофестивалі. Короткометражний фільм режисера “Без тебе”, який є частиною трилогії “Кримські історії”, номінувався на Кришталевого ведмедя. Головні ролі у цій стрічці зіграли родичі Нарімана – двоюрідні брати Февзі і Ремзі Білялови. Через три роки, у 2019-му режисер представив глядачам свій повнометражний дебют “Додому / EVGE”. Прем'єра стрічки відбулась у секції "Особливий погляд" Каннського кінофестивалю, де зірвала овації. Фільм “Додому / EVGE” став найбільш обговорюваним в українському кінематографі за минулий рік. Зокрема, картина отримала Ґран-прі 10-го ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю, а також визнана найкращим фільмом 2019 року за версією другої Національної премії кінокритиків “Кіноколо”. Крім цього, стрічка потрапила у лонглисти “Оскара” і “Золотого глобуса”. А ще зібрала головні призи на кінофестивалях у Бухаресті та Стамбулі.

Гостями ефірів OIFF Live вже стали арт-директор Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах Карел Ох, британський режисер, продюсер, сценарист Пітер Веббер, український режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв та директор Вільнюського міжнародного кінофестивалю Kino Pavasaris Альґірдас Рамашка.

Нагадаємо, свої запитання Наріману Алієву ви можете поставити в режимі онлайн під час ефіру, або на сторінках ОМКФ у соцмережах під постами-анонсами лайву.