ОМКФ - дітям: разом з “Чілдрен Кінофестом”

На ювілейному 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі покажуть традиційну дитячу програму “ОМКФ-дітям: разом з “Чілдрен Кінофестом”

Пригодницький естонський фільм “Ліс примарної сови” розповідає про 10-річну Ею, яка приїжджає на загадкову ферму під час різдвяних канікул. Тут на неї чекає багато пригод: дівчинці доведеться рятувати прадавній ліс, допомагати двом закоханим бути разом, та врешті-решт дізнатись таємницю своєї сім’ї. Стрічка посіла друге місце за результатами глядацького голосування в основному конкурсі “Чілдрен Кінофесту”.

Показ комедії Чарлі Чапліна “Цирк” присвячено 130-річчю від дня народження легендарного режисера. Саме на його честь названо символ фестивалю “Чілдрен Кінофест” – Совеня Чарлі. Герой Чарлі Чапліна Волоцюжка рятується від погоні та опиняється на манежі цирку прямо під час вистави.

Також в межах секції покажуть 10 короткометражних фільмів, знятих дітьми від 7 до 14 років в рамках Конкурсу дитячих фільмів на фестивалі “Чілдрен Кінофест”. який цього року відбувся з 31 травня до 9 червня у 24 містах України. До підбірки увійдуть фільми-фіналісти та головні призери конкурсу.

Вхід вільний за безкоштовними квитками, які можна замовити онлайн або у касах. Покази фільмів з програми “ОМКФ-дітям: разом з “Чілдрен Кінофестом” пройдуть 15-17 липня у фестивальному центрі “Родіна".

“Чілдрен Кінофест” – фестиваль, що знайомить українських дітей як із найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Заснований у 2014 році, він відбувається у 24 містах України – від мільйонників до регіональних центрів. Цього року покази фестивалю відвідали близько 50 000 глядачів. Вхід на всі покази – безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю. У 2020 році “Чілдрен Кінофест” відбудеться з 29 травня по 7 червня. Четвертий конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми, буде оголошено у жовтні 2019 року.

Related