Стартує прийом заявок на участь у програмах Film Industry Office 2020

Заявки на участь у програмах Пітчинг, Work in Progress та EastSeries професійної секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю приймаються з 22 червня до 1 серпня включно

Цього року, через пандемію коронавірусу COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження у всьому світі, Одеський міжнародний кінофестиваль вперше проходитиме в онлайн-форматі. Крім того, змінено дати проведення 11-го ОМКФ: фестиваль проходитиме не традиційно в липні, а восени - з 25 вересня по 3 жовтня. Секція Film Industry Office 2020 також відбудеться в онлайн-форматі та пройде в період з 29 вересня по 2 жовтня.

Секція Film Industry Office – платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроектів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству. В межах секції щорічно відбуваються Пітчинг, презентація проектів Work in progress та пітчинг проектів серіалів EastSeries. У 2020 році до секції вперше додався спільний проект з Міжнародним фестивалем Книжковий Арсенал – Book Pitch, мета якого знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні ігрові фільми.

Також Одеський міжнародний кінофестиваль продовжує започатковану минулого року програму співпраці з країнами Східно-Європейського партнерства (OIFF Expanded). OIFF Expanded включає в себе проекти виробництва Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії та Молдови. Ігрові та документальні фільми, які знаходяться в стадії розробки, будуть відібрані авторитетною комісією шляхом скаутингу та внутрішнього відбору у вищезазначених країнах та запрошені у відповідні секції Film Industry Office.

“_Цього року ми вперше пробуємо для себе новий формат і сприймаємо його радше як можливість, а не виклик. Ми вже побачили вдалі приклади проведення дистанційних професійних заходів: Міжнародний фестиваль документальних фільмів у Копенгагені CPH:DOX, фестиваль телеконтенту Series Mania, який запустив онлайн-платформу Digital Forum. Незважаючи на те, що Каннський кінофестиваль як такий не відбувся у 2020 році, організатори не відмовились від проведення одного з найбільших європейських кіноринків Marché du Film. Film Industry Office вперше відбудеться в межах Одеського міжнародного кінофестивалю в онлайн-форматі, що дасть змогу долучитися до секції більшій кількості учасників кіноіндустрії. Це дозволить створити нетворкінг для професіоналів галузі, які раніше не мали можливості приїхати в Одесу.

Кризовий час, коли деякі фестивалі повністю скасовані, деякі перенесені на невизначений термін, показав, наскільки важливо індустрії бути у єдності. Загальна розгубленість та обмежувальні заходи по всьому світові змусили призупинити усі процеси. Ми прагнемо підтримати проєкти, як українські, так і іноземні, які опинилися у ситуації невизначеності. Пандемія наочно продемонструвала, що попри складнощі та виклики ми всі здатні створювати нове та шукати альтернативні шляхи реалізації_”, - зазначила генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

Заявки на участь у програмах секції Film Industry Office приймаються з 22 червня до 1 серпня 2020 включно. Список фіналістів-учасників пітчинг-сесій буде оголошено 17 серпня 2020. Пітчинг-сесії проектів на Одеському міжнародному кінофестивалі відбудуться в межах заходів секції Film Industry Office з 29 вересня до 2 жовтня 2020 року в онлайн-форматі.