ОМКФ 2021: Відкриття Film Industry Office

15 серпня розпочала роботу професійна секція Film Industry Office, яка триватиме до 20 серпня і завершиться оголошенням переможців Пітчингу та Work in Progress.

Перший день роботи Film Industry Office мав фокус на кастинг-індустрії. Зокрема відбулися презентації діджитал-платформ у кастинг-індустрії, таких як DzygaMDB, E-Talenta та Dreamcast.

Виконавча директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Анна Мачух привітала всіх з відкриттям секції.

Я дуже рада, що наша програма доповнилась форумом кастинг-директорів. Кілька років тому у нас відбулась зустріч DzygaMDB та Dreamcast, де ми зрозуміли, що ми не конкуренти, а партнери. Я дуже рада, що наша зустріч згодом переросла в тісну співпрацю із платформою Dreamcast та Українською асоціацією кастинг-директорів. Оля Любарова і її команда підготувала дуже цікаву програму для секції Film Industry Office, що відбувається в рамках ОМКФ. Я сподіваюсь, що звідси ви вийдете із новими знаннями”, -зазначила вона.

Також в межах секції відбулась дискусія щодо діджиталізації кастинг-індустрії в період пандемії. Спікери обговорили проблеми та виклики, з якими зіштовхнулась галузь за останній час.

Актори мають найбільшу владу у світі – дають життя написаному на папері слову. Актори оживлюють слова. Навіть якщо у вас є одне речення – у вас є безкінечні можливості сказати це слово. Чесна акторська гра – це настільки більше, ніж та кількість слів, яку ви порахували. Чесна гра акторів часто міняє сценарій. Все відбувається в процесі прослуховування. Один із аспектів – хімія, обмін енергією”, - додала президентка найбільшої організації кастинг-директорів — ICDN Тімка Грін.

На лекції про можливості для акторів на міжнародному ринку обговорили систему агенцій, яка функціонує в Україні та порівняли з польським досвідом. А після відбулась лекція “Talent manager як необхідна ланка в індустрії кастингу. Досвід запуску нової професії та перші кейси “менеджер-актор”.

Також у перший день відбулась дискусія “Сучасна креативна індустрія: болото чи блакитний океан?”.

Завершив перший день розбір практичних кейсів про успішний досвід роботи українських акторів у європейській кіногалузі. А також в межах секції відбулась дискусія з індустрією за участі іноземних спікерів про сприйняття професії кастинг-директора в Україні та світі.

Завтра, 16 серпня (12:00 – 14:00) в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю найпотужніша кіношкола в Україні Ukrainian Film School проведе з головою та представниками Ради Державного агентства України з питань кіно public talk та Q&A на тему: “Як успішно пройти пітчинг?”.

Спікерами заходу стануть:

  • Голова Державного агентства України з питань кіно – Марина Кудерчук,
  • Голова Ради з держпідтримки кінематографії та продюсер – Артем Колюбаєв,
  • Членкиня Ради з держпідтримки кінематографії та експертка з кіномаркетингу – Поліна Толмачова,
  • Член Ради з держпідтримки кінематографії, режисер та актор – Олексій Тритенко.

Модераторка відкритого обговорення – Альона Тимошенко, керівниця Ukrainian Film School.

Нагадаємо, що Film Industry Office триває до 20 серпня.

*За підтримки Державного агентства України з питань кіно

Related