ОМКФ 2021: Церемонія нагородження Film Industry Office

20 серпня завершилась професійная секція Film Industry Office 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю і журі визначило переможців конкурсів Пітчингу та Work in Progress.

Переможцем Пітчингу став проєкт фільму "Вєра" режисерки Марини Степанської. Він отримав нагороду в 60 тис. грн від генерального медіапартнера телеканалу "Україна". Фільм “Вакуум” Єлизавети Сміт отримав 30 тис. грн від офіційного партнера izibank. Третє місце і 25 тис. грн від медіапартнера oll.tv отримав "Демони" Наталки Ворожбит, а "Спеціальну нагороду журі" отримав проєкт фільму "Дім", режисерка Ор Сінай.

У конкурсі Work in Progress переможцем став фільм “Терикони” Тараса Томенка, який отримав 60 тис. грн від телеканалу “Україна”. Друге місце посіла стрічка Максима Наконечного “Спас” — нагорода 25 тис. грн від oll.tv, а третє місце і спеціальна відзнака — фільм Дмитра Грешка “Швидка на периферії” (Між небом та горами).

Також у цей день відбулась презентація трендів аудіовізуального сектору 2010—2030 рр., і як зазначила президент ОМКФ Вікторія Тігіпко: “Сьогодні мало слідувати трендам, треба випереджати тренди, аналізувтати, що буде в тренді наступним”.

На дискусії про можливості фінансування кіно в Україні обговорили, як обираються проєкти на фінансування та які є шляхи його отримання, а також пріорітетність таланту над темами.

Наше майбутнє за розвитком територіальних та регіональних кінокомісій. Кіно не повинно зніматися тільки в Києві. І це буде вже зовсім іншим етапом розвитку”, - впевнений Артем Колюбаєв, голова Ради з державної підтримки кінематографії.

Нагадаємо, що професійна секція Film Industry Office 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась з 15 до 20 серпня.

*За підтримки Державного агентства України з питань кіно

Related