Одеський кінофестиваль представляє нову номінацію в Національному конкурсі

З 2018 року у Національній конкурсній програмі ОМКФ з'явиться номінація «Найкраща режисерська робота»

До номінацій Національної конкурсної програми 9-го ОМКФ «Найкращий український повнометражний фільм», «Найкращий український короткометражний фільм», «Найкраща акторська робота» додасться ще одна. Відтепер журі Національної конкурсної програми обиратиме й найкращу режисерську роботу серед українських повнометражних фільмів. Також традиційно Міжнародна федерація кінопреси FIPRESCI визначає найкращий повнометражний та короткометражний фільм Національного конкурсу.

До участі в Національній конкурсній програмі 9-го Одеського кінофестивалю допускаються ігрові та неігрові повнометражні стрічки усіх жанрів, що були завершені після 1-го січня 2017 року.

Також відтепер кожен фільм, що пройшов селекцію відбіркової комісії ОМКФ, зможе брати участь лише в одній конкурсній програмі кінофестивалю.

“Одеський кінофестиваль з перших днів ставив собі за основну мету розвиток та підтримку українського кінематографу. З кожним роком ми отримуємо все більше заявок на участь в Національному конкурсі. Ми стали свідками та учасниками того, як українське кіно зросло, набуло потужності та якості. Українські фільми здобувають перемоги на міжнародних фестивалях та знаходять свій шлях до українського глядача. Настав час, коли ми можемо говорити про появу нових імен, режисерів, що мають власний творчий почерк та цікаві історії. Саме тому ми вважаємо за потрібне введення нової номінації "Найкраща режисура" в Національному конкурсі” - відзначає генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич.

Нагадуємо, що заявки на участь у 9-ому Одеському міжнародному кінофестивалі прийматимуться з 14 грудня 2017 до 10 квітня 2018 року. ОМКФ-2018 пройде з 13 до 21 липня.

Related