Команда Одеського міжнародного кінофестивалю знялась у святковому відеоролику до його 10-річчя

12 липня стартує ювілейний 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Спеціально до ювілею команда ОМКФ знялась у святкових відеороликах, які презентували рівно за тиждень до церемонії відкриття

У 2010-му році перший Одеський міжнародний кінофестиваль створювався зусиллями лише трьох десятків людей. Багато хто з них — досі в команді ОМКФ, яка за цей період стала майже в десять разів більшою.

Тих, хто зазвичай залишається за кадром, а точніше — за лаштунками грандіозного кінофестивалю, показала у святкових роликах режисерка Тоня Ноябрьова - лауреатка минулорічного Одеського міжнародного кінофестивалю.

“Пам’ятаю, як усе починалось — уже тоді, у 2010 році, наша команда розуміла, що створює унікальний захід, який стане важливою кіноподією не лише в Україні, а й у всій Європі, - говорить президент Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко. — Сьогодні ОМКФ — це один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, до нас приїжджають глядачі, творчі групи, кінопрофесіонали і зірки з усього світу. Такий масштабний кінозахід можуть створювати тільки справжні професіонали. Приємно, що велика частина нашої команди — люди, які працюють над ОМКФ вже багато років. Ця наша сталість і одностайність — показник справжньої відданості своїй справі кожного учасника нашої команди”.

Виробництвом ролику займався продакшен Family Production. Переглянути святковий ролик до 10-річчя Одеського міжнародного кінофестивалю можна тут.