Одеський міжнародний кінофестиваль та креативна агенція BBDO Ukraine оголосили про співпрацю

Одеський міжнародний кінофестиваль та креативна агенція BBDO Ukraine оголосили про співпрацю

Агенція розробляє концептуальний стиль 11-го ОМКФ, який відбудеться онлайн 25 вересня - 3 жовтня

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль вперше в історії відбудеться в онлайн-форматі у нові дати, 25 вересня – 3 жовтня, зважаючи на обмежувальні заходи у зв'язку з пандемією. Нестандартна для фестивалю ситуація вимагала такого ж рішення, тому ОМКФ розпочав співпрацю з креативною агенцією BBDO Ukraine, яка розробляє нову айдентику та логотип фестивалю. Також агенція створить рекламну кампанію для цьогорічного ОМКФ.

Підготовку кожного наступного фестивалю ми розпочинаємо одразу після завершення попереднього. Приблизно у той час я познайомилась з Виконавчим креативним директором BBDO Ukraine Анже Єребом, і він запропонував спробувати співпрацювати. Було безліч ідей, концепцій і врешті ми затвердили одну, - розповідає генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич. - Через непередбачувані та незалежні від нас обставини – пандемію та карантинні обмеження – ми змушені були перенести ОМКФ в онлайн, а заразом змінювати усю візуальну концепцію. BBDO оперативно підлаштувались і одразу запропонували інші варіанти, за що ми дуже вдячні. З-поміж варіантів ми зупинилися на тому, який максимально уособлює в собі ті зміни та рішення, які були прийняті у зв'язку з форматом проведення фестивалю. Попри обставини, зміни форматів, підходів та концепцій, кіно залишається кіно, і для нього, перш за все, важливий той, хто його дивиться та бачить”.

123

Працювати з такими важливими організаціями, як Одеський міжнародний кінофестиваль, завжди є привілеєм. Цінність фестивалю ми відчуваємо через роки. Він сприяє розвитку кіно на регіональному рівні. Ми отримуємо доступ до найкращих фільмів, зміст яких не зіпсований фокус-групами та іншими споживчими дослідженнями. Такі фільми приносять нам історії, які можуть змінити нас на краще. Історії, які роблять наш смак більш витонченим і готують нас до нових вражень. Історії, які призводять до змін в суспільстві, - коментує Регіональний виконавчий креативний директор BBDO Ukraine & Central Asia Анже Єреб. - Ми співпрацюємо з організаторами ОМКФ у ці часи змін - для нас це виклик та задоволення допомогти фестивалю відбутися цього року - онлайн!

Креативна агенція BBDO Ukraine була заснована у 2008 році і працює з найбільшими глобальними компаніями та локальними лідерами. За час свого існування агенція встигла отримати безліч нагород та перемог на таких фестивалях, як Epica, Cannes Lions, Golden Drum, Effie, Golden Hammer, КМФР, White Square, ADC*Europe Awards у Барселоні та інших. Серед клієнтів BBDO Ukraine - Mars, Pepsi, Visa, Toyota, Метінвест, Ковальська, AB InBev Efes Ukraine тощо, а тепер і Одеський міжнародний кінофестиваль.