UK «Мустанг», фільм-тріумфатор 6-го ОМКФ, покажуть на «Молодості» 10 2015

У позаконкурсній програмі 45-го київського МКФ Молодість покажуть фільм «Мустанг», що отримав Гран-прі та Приз за кращу режисуру 6-го Одеського міжнародного кінофестивалю в липні.
 
«Мустанг» - дебютна робота туркені Деніз Гамзе Ергювен, світова прем'єра якої відбулася на Каннському кінофестивалі у програмі «Двотижневик режисерів». Фільм отримав нагороду Europa Cinemas Label Award і Приз Міжнародної конфедерації художнього кіно (CICAE). Нещодавно «Мустанг», створений у копродукції з Францією, був обраний кандидатом від цієї країни на номінацію премії Оскар у категорії Найкращий фільм іноземною мовою.
 
У липні 2015 року українська прем'єра фільму пройшла в рамках міжнародної конкурсної програми 6-го Одеського МКФ. Історія п'яти сестер - дівчат-підлітків, що дорослішають у консервативних декораціях турецької провінції - так сподобалася глядачам ОМКФ, що «Мустанг» отримав Гран-прі фестивалю, який вручається за результатами глядацького голосування. Крім того, режисер Деніз Гамзе Ергювен була удостоєна Призу за кращу режисуру від міжнародного журі ОМКФ, очолюваного французькою сценаристкою та режисеркою Жанн Лабрюн.
 
Київські глядачі отримають можливість побачити кращий фільм 6-го Одеського міжнародного кінофестивалю в рамках МКФ «Молодість», який цього року пройде в 45-й раз з 24 жовтня по 1 листопада. «Мустанг» покажуть у позаконкурсній програмі Фестиваль фестивалів, куди за традицією входять фестивальні хіти року. Також у програмі - «Діпан» Жака Одіяра (Золота пальмова гілка Каннського МКФ), «Я, Ерл і та, що помирає» Альфонсо Ґомеса-Рехона (Гран-прі журі та приз глядацьких симпатій кінофестивалю Санденс), «Горобці» Рунара Рунарссона (Гран прі МКФ у Сан-Себастьяні), «Браво» Раду Жуде (приз за кращу режисуру Берлінале), «Боб і дерева» Дієґо Онґаро (Гран-прі МКФ у Карлових Варах).
 
Київський показ «Мустанга» представить програмний директор Одеського міжнародного кінофестивалю Антельм Відо.

Related