Роуз Макґавен: "Чому я повинна розважати людей на екрані, страждаючи при цьому за лаштунками?"

13-го липня американська акторка, режисерка і співачка Роуз Макґавен, відкрила серію майстер-класів та творчих зустрічей на 10-му ОМКФ, де також презентувала свій короткометражний фільм “Дон”

Для мене, «Дон» - це метафора моєї голівудської кар'єри. Дівчатам з дитинства розповідають, якими вони повинні бути, як вони повинні себе вести, що вони повинні відчувати і як повинні мислити. Моя мета, продемонструвати, що коли ви відправляєте таку дівчинку в світ без певних умов - це може призвести до поганих наслідків”.

Режисура - це те, чим я хотіла займатись завжди. У певний момент, я просто нарешті відчула, що мені є що сказати. Акторська гра - це весело, ви на деякий час залишаєте своє тіло, знаходите свободу, але вас все одно обмежує чиєсь уявлення, у моєму випадку, уявою чоловіків. Але у мене теж є що сказати від себе”.

Вперше я відчула на собі стереотипи вже в Голлівуді. Будь ти чоловік чи жінка, очікування щодо тебе і твоєї поведінки всюди. Ви відкриваєте будь-який журнал і вам розповідають, як ви повинні вести себе і те ж саме стосується кіно. Я завжди була бійцем, йшла проти системи. Коли я росла, то часто задавалася питанням: чому все має бути саме так, як є, якщо я з цим не згодна?

Під час зйомок я завжди дуже хотіла, щоб мене почули і практично спілкувалася з аудиторією по той бік екрану. Я хотіла відправити глядачам меседж: подивіться на мене, ось яка я є насправді! Але доводилося ховатись за персонажами”.

Я думаю, що багато людей в Голлівуді дуже слабкі. Вони бояться всього набагато більше, ніж ви можете собі уявити. Голлівуд - це такий собі привид, який переслідує вас і говорить: не роби так, не йди за цю лінію. Я не особливо боялася, тому що я відрізнялася від інших. Багато людей намагаються повстати проти Голлівуду, але не так сміливо, як я".

Я пережила багато образ і домагань під час зйомок, але при цьому завжди грала сильних персонажів. Якщо ти чорнява дівчина зі світлою шкірою, в Голлівуді це автоматично означає, що ти повинна бути або секс-символом, або сильною жінкою, яка жадає помсти. У мене є стрижень, але я досить м'яка людина. І в якийсь момент я задала собі питання: чому я повинна розважати людей на екрані, страждаючи при цьому за лаштунками?

"Після ролі в серіалі “Зачаровані” (“Всі жінки відьми”) я потрапила в чорний список. Мені просто не пощастило. Я в цьому не була винна. Дуже шкода, тому що мені здається, я непогано виконую свою роботу. Але мені пощастило, тому що я писала книгу, записувала альбом. Мені є чим зайнятися".

Написати книгу “Хоробра” було найскладнішим випробуванням у моєму житті. Ви викликаєте привидів зі свого минулого, звертаєтесь до всіх своїх хороших і поганих спогадів. У ній хотіла порівняти культ в якому росла я і культ Голлівуду. Під час її написання я була дуже зла на свого батька, тому що мені довелося пережити всі ті випробування знову. Але коли книга була опублікована, я відчула якесь звільнення, полегшення”.

Related