UK ЛАУРЕАТ ОМКФ СТАВ НАЙКРАЩИМ ФІЛЬМОМ \"МОЛОДОСТІ\" 10 2012

 

 

Фільм "День незалежності" режисера Антоніни Ноябрьової (Україна) став Найкращим фільмом Національного конкурсу київського міжнародного кінофестивалю "Молодість". До складу журі національного конкурсу "Молодості" увійшли: Владислав Ряшин (голова журі, продюсер, Україна), Іван Козленко (Національний центр Довженка, Україна), Сергій Васильєв (журналіст, Україна).
 
На Одеському кінофестивалі ця ж стрічка отримала Спеціальний диплом журі (Найкращим українським фільмом стала стрічка "Чемпіони з підворіття" Ахтема Сейтаблаева). До складу журі Українського національного конкурсу входили Любомир Госейко (голова журі, кінознавець, Франція), Лоран Даніелу (продюсер, Франція), Кірстен Ніхуус (Medienboard Berlin-Brandenburg GmbH, Німеччина), Андрій Дончик (режисер, Україна).
 
14-хвилинна короткометражка "День незалежності" - це "історія одного святкового дня. Про те, як проживає його молоде покоління. Про що воно мріє, до чого прагне і що для цього робить. Це історія про кожного з нас".
 
Режисер фільму Антоніна Ноябрьова народилася в Києві в 1983 році. Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, факультет режисури масових видовищ і свят. "День незалежності" - її дебютний фільм.