До команди Одеського міжнародного кінофестивалю приєднався Ігор Сукманов

До команди Одеського міжнародного кінофестивалю приєднався Ігор Сукманов – відомий кінознавець та експрограмний директор Мінського міжнародного кінофестивалю “Лiстапад”. Він став членом консультаційної Ради з програмних питань 13-го ОМКФ.

Ігор Сукманов — відомий білоруський кінознавець, журналіст. Є членом Європейської кіноакадемії, віце-президентом білоруської секції Міжнародної федерації кінопреси, скорочено “ФІПРЕССІ”. Кавалер французького національного Ордену мистецтв та літератури. Постійний автор журналу “Искусство кино”, найстарішого в Європі видання про кінематограф.

Для мене велика радість, відповідальність та честь стати частиною команди Одеського міжнародного кінофестивалю – свята кіно, охопленого сонцем, морською млостю, міською привітністю, гурманством та іронією. Багато років я відвідував ОМКФ як гість, занурювався в його чудову метушню, знаходив друзів і соратників, спостерігав, як рік за роком національна індустрія нарощує м'язову масу… Тепер, дбайливо перебираючи ці враження в пам'яті, опинившись “у центрі події”, я із задоволенням підхоплюю програмну естафету, покладаючись у своїй роботі на важливу заповідь “не нашкодь, але примнож”, - зазначив Ігор Сукманов. - “Та довіра, якою обдаровує публіка фестиваль, має підкріплюватися результатом. Наше кіно буде дружнім по відношенню до глядача, але одночасно воно задаватиме планку смаку, служитиме не просто “ліками від нудьги”, але маленьким переворотом у свідомості. Дуже важливо, щоб воно давало їжу для розуму, турбувало та захоплювало своєю унікальною авторською інтонацією. Щоб було правдивим та безмежно людяним. Таким, щоб одеськими вечорами кожному глядачеві ОМКФ хотілося палко говорити і розмірковувати тільки про нього”.

Нагадуємо, що 13-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 23 до 30 липня 2022 року.

Related