Всього 50 абонементів за святковою ціною 1400 грн: Happy Days від Одеського міжнародного кінофестивалю!

Тільки з 20 грудня до 10 січня фестивальний абонемент на 11-й ОМКФ можна придбати за спеціальною ціною 1400 грн

До новорічно-різдвяних свят Одеський міжнародний кінофестиваль підготував особливий подарунок для всіх кіноманів та поціновувачів найкращого кіно. Із 20 грудня 2019 до 10 січня 2020 року фестивальний абонемент на 11-й ОМКФ можна буде придбати за спеціальною акційною ціною – 1400 грн. Кількість святкових абонементів обмежена – всього 50, тож плануйте своє літо вже зараз! Тим більше, що абонемент на головну кіноподію року стане чудовим подарунком до Нового року і для себе, і для коханої людини, і для друзів та близьких.

Одинадцятий Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 10 до 18 липня 2020 і вже готує насичену і цікаву програму. На власників Фестивальних абонементів традиційно чекатимуть 9 днів ексклюзивних прем'єр зарубіжних та українських фільмів від найкращих режисерів, спеціальні покази, унікальний open-air кіноперформанс на Потьомкінських сходах, майстер-класи від провідних світових кіномитців та найяскравіші вечірки сезону з кінозірками! Фестивальні абонементи також дають можливість взяти участь у програмі лояльності ОМКФ – їхні власники отримають знижки та приємні бонуси в ресторанах і кафе Одеси, а також зможуть скористатися безкоштовним шатлом, який курсує між локаціями кінофестивалю.

Ознайомитися з усіма можливостями Фестивального абонемента можна на сайті фестивалю за посиланням https://oiff.com.ua/viewers/festival-pass.html

Придбати Фестивальний абонемент за святковою ціною 1400 гривень до 10-го січня 2020 р. включно, можна на сайті фестивалю (кнопка "Придбати Щасливий Абонемент"), а також за посиланням: https://ticketsbox.com/omkf-2020/. Поспішайте, адже святкових абонементів лише 50! Плануйте своє кіноліто вже зараз!

Не проґавте шанс першими побачити прем'єри фільмів з усього світу і обрати серед них найкращі стрічки ОМКФ-2020!

До зустрічі в Одесі 10-18 липня 2020!