Buy a Pass

UK Грузинська романтична комедія «Побачення наосліп» виходить на великі екрани 5 березня 02 2015

5 березня Одеський кінофестиваль за підтримки кіноексперта ТМ Stella Artois випускає в прокат ліричну комедію «Побачення наосліп» Левана Когуашвілі, визнану журі 5-го Одеського МКФ найкращим фільмом міжнародного конкурсу.
 
Фільм «Побачення наосліп» - друга повнометражна робота грузинського режисера Левана Когуашвілі, відзначена численними нагородами кінооглядів по всьому світу. На тлі старовинних кварталів нетуристичного Тбілісі розігрується любовний трикутник, в центрі якого - сором'язливий шкільний вчитель Сандро, його кохана Манана і її чоловік, який недавно вийшов з в'язниці.
 
Вперше фільм «Побачення наосліп» було показано на МКФ в Торонто в 2013 році в секції Contemporary World Cinema, після чого його європейська прем'єра відбулася в рамках офіційної програми Forum Берлінського міжнародного кінофестивалю. На 5-му ОМКФ міжнародне журі відзначило стрічку Когуашвілі Призом за найкращий фільм.
 
Головних героїв картини - Сандро і його друга Іву - зіграли непрофесійні актори: друг режисера - сценарист Андро Сакварелідзе і письменник Арчіл Кікодзе. Знімальний майданчик вони розділили з відомим грузинським артистом Кахи Кавсадзе («Біле сонце пустелі»), який виконав роль батька Сандро. За словами автора фільму, головним завданням при створенні цього іронічного ромкома став показ на екрані сучасного життя Грузії. Критики ж відзначили, що картина знята в класичній традиції грузинського кіно 60-70-х років.
 
Фільм «Побачення наосліп» вийде в український прокат 5-го березня.
 

 

Related