Buy a Pass

Оголошено склад журі FIPRESCI ОМКФ-2018

До складу журі Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI увійшли кінокритики Сергій Васильєв - мол. (Україна), Роберт Гортон (США) та Саньїн Пейкович (Швеція)

Сергій Васильєв - мол. – член Національної спілки кінематографістів України та Української кіноакадемії, кандидат мистецтвознавства. З 2008 року викладає в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, з 2011 – координатор Бюро української кіножурналістики, проводить щорічні опитування кінокритиків і кіножурналістів, присвячені українському кінопрокату та кінопроцесу. Крім того у 2015–2017 роках був редактором сайту Національної спілки кінематографістів України

Роберт Гортон – член Національної спілки кінокритиків США. Багаторічний кінокритик Seattle Weekly і постійний автор журналу Film Comment. Автор двох книг: «Франкенштейн» (2014) та «Біллі Вайлдер: Інтерв’ю» (2001). Фулбрайтівський дослідник (Румунія, 2016), запрошений професор Сіетлського університету та куратор кінопрограми Magic Lantern в Музеї мистецтва імені Фрая в Сіетлі.

Саньїн Пейкович – дослідник кіно та критик зі Швеції. Пише для шведських журналів FLM і Filmrutan, а також для низки міжнародних журналів та академічних часописів про кінематограф. Зараз викладає теорію кіно в Університеті Ліннея, співпрацює з кінофестивалями в Скандинавії та на Балканах. Серед його дослідницьких інтересів – теми репрезентації та (ре)конструювання минулого, конструювання національ(істич)них наративів у кіно, колективна пам’ять в ігрових і документальних фільмах.

Нагадаємо: нещодавно стало відомо, хто увійде до складу журі Національної конкурсної програми ОМКФ-2018

Related