Film Industry Office: “Як успішно пройти пітчинг?”. Public talk з представниками Держкіно

16 серпня в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю найпотужніша кіношкола в Україні Ukrainian Film School проведе з головою та представниками Ради Державного агентства України з питань кіно public talk та Q&A на тему: “Як успішно пройти пітчинг?”.

Спікерами заходу стануть:

  • Голова Державного агентства України з питань кіно – Марина Кудерчук,
  • Голова Ради з держпідтримки кінематографії та продюсер – Артем Колюбаєв,
  • Членкиня Ради з держпідтримки кінематографії та експертка з кіномаркетингу – Поліна Толмачова,
  • Член Ради з держпідтримки кінематографії, режисер та актор – Олексій Тритенко.

Модераторка відкритого обговорення – Альона Тимошенко, керівниця Ukrainian Film School.

У межах професійної секції Film Industry Office спікери обговорять критерії відбору проєктів та обов'язкові складові пітчингу: оригінальність ідеї, актуальність теми, драматургічна якість сценарію, суспільна значущість, творчий потенціал авторської знімальної групи, креативність та якість презентації кінопроєкту, а також розкажуть про потенціал вітчизняної та міжнародної дистрибуції.

Початок о 12:00 в готелі “Лондонська”.

Приєднатися до заходу можуть учасники та гості Одеського міжнародного кінофестивалю. Залишити запитання для спікерів: https://filmschool.com.ua/oiff_ufs

Інформація про Ukrainian Film School

Кіношкола Ukrainian Film School, заснована на базі найбільшої у Східній Європі кіностудії FILM.UA, за 4 роки випустила понад 600 студентів, зняла 207 короткометражних фільмів, створила 244 сценаріїв і презентувала 120 акторських кінопоказів. У базі UFS – ультрасучасне освітлювальне, звукове та відеообладнання, знімальні павільйони, виробничі платформи Postproduction HUB і Dolby Premier Studio, кінотеатр, а також склади реквізитів і костюмів.

Related