Buy a Pass

Фестивальна крамничка Одеського кінофестивалю знову чекає на кіноманів

Традиційно для всіх гостей фестивалю працюватиме Фестивальна крамничка, де можна буде придбати як вже добре знайомі тематичні сувеніри, так і спеціально розроблену для 9-го ОМКФ нову лінійку

Фестивальна крамничка цього року функціонуватиме на трьох фестивальних локаціях: на Фестивальній площі та у Фестивальному центрі “Родіна”. Свою роботу крамничка розпочне вже в день Відкриття 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю, 13-го липня і працюватиме до дня Закриття, 21-го липня.

Офіційний партнер сувенірної крамнички Aromic, представить в Фестивальній крамничці спеціальну серію ароматів і дизайнів, які зможуть пробудити пам'ять про фестиваль навіть в найвіддаленіші від нього дні. Аромафішки, закладки, брелоки - все це та безліч інших цікавих сувенірів ви знайдете в нашій Фестивальній крамничці.

Партнер-крамниця «На межі пристойності», вже котрий рік поспіль готує оновлену лінійку продукції, розроблену спеціально для ОМКФ. Давно відомі та улюблені, а також нові сувеніри, в тому числі й з брендом міста Одеса, на будь-який смак та кишеню.

Крім цього, ціла лінійка аксесуарів Одеського кінофестивалю, від капелюхів і сумок до безлічі видів краваток-метеликів і шарфів, буде представлена ​​в сувенірній крамниці. Магніти, значки, захисні чохли для телефонів, блокноти та листівки - ви обов’язково знайдете для себе або друзів сувенір на згадку про 9-й ОМКФ.

Нагадаємо, що розрахуватись в Фестивальній крамничці можна виключно безготівково – карткою Сard OIFF або іншою карткою будь-якого банку.

Related