Фестивальні абонементи на 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль вже у продажу

Відкрито продаж фестивальних абонементів на ювілейний 10-й ОМКФ

Одеський міжнародний кінофестиваль відкрив продаж абонементів на ювілейний 10-й ОМКФ, що відбудеться 12-20 липня 2019. До 31 березня включно на сайті фестивалю абонемент можна придбати за стартовою ціною 1400 грн.

Фестивальний абонемент - це можливість долучитися до головної кіноподії літа та самому стати арбітром ювілейного ОМКФ. Адже саме глядачі обирають найкращі фільми Міжнародної та Національної конкурсних програм, які за результатами голосування отримують головні нагороди фестивалю.

Цьогорічний ОМКФ стане ювілейним, а це значить, що глядачів очікує ще більше ексклюзивних прем’єр зарубіжних та українських фільмів, зіркових гостей, майстер-класів провідних світових кінопрофесіоналів, а також традиційний грандіозний open-air кіноперформанс на Потьомкінських сходах, спеціальні покази та найяскравіші вечірки сезону.

Також всі власники Фестивальних абонементів традиційно візьмуть участь у програмі лояльності ОМКФ, отримають знижки та приємні бонуси в ресторанах і кафе Одеси та зможуть скористатися безкоштовним шатлом, який курсує між локаціями кінофестивалю.

Ознайомитися з усіма можливостями Фестивального абонемента та придбати його за стартовою ціною 1400 гривень можна на сайті фестивалю: https://oiff.com.ua/viewers/festival-pass.html

Related