Buy a Pass

Впустіть кіно додому: 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль представляє іміджеве відео

Головні ролі у проморолику зіграли програмний директор і програмерка фестивалю

Одеський міжнародний кінофестиваль, який цього року вперше відбудеться онлайн, продовжує свою місію – культивувати якісне інтелектуальне кіно серед глядачів. І навіть зараз, коли звичний перегляд у кінозалах неможливий, глядачі ОМКФ мають можливість впустити кіно додому і відчути фестивальну атмосферу, не виходячи зі свого помешкання.

Ідею кампанії ОМКФ та креативна агенція BBDO Ukraine, що виступила креативним партнером кінофестивалю, затвердили ще в лютому. Одна пандемія не лише внесла свої корективи у плани організаторів, а й зробила першу ідею кампанії абсолютно неактуальною. Тож перед агенцією стояла задача повністю переосмислити фестиваль і створити нову кампанію з нуля. Нещодавно ОМКФ та BBDO презентували нову айдентику фестивалю. Тепер кампанію доповнив зворушливий ролик.

Кожне іміджеве відео для ОМКФ – дуже відповідальна та хвилююча подія. Кінематограф має свої вимоги та правила гри, які ми завжди прагнемо втілити у роликах, розповідаючи історію. Це дуже цікавий творчий процес в колі однодумців і вони в цьому відео на екрані та поза ним. Цього року 11-й ОМКФ відбуватиметься онлайн, тому ми захотіли адресно звернутися до нашого глядача через головних героїв. Через екран вони щиро та дуже тепло доносять до глядача наш головний меседж цього року – впустити кіно додому. Адже, попри все, кінематограф, в першу чергу, має бути побаченим. А на кіноманів та прихильників ОМКФ у відео чекає багато захованих артефактів: тут і улюблений режисер, і алюзія на фільм-переможець минулого року, і головні герої, які, власне, і творять фестиваль”, - коментує генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич.

Ця ідея лягла в основу концепції проморолика 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який зняв відомий український режисер Ахтем Сеітаблаєв. Ролик знімали рівно одну ніч, за яку встигли розповісти глядачеві цілу сюжетну пригоду кінематографа. Головні ролі в ролику зіграли ті, хто створюють контент ОМКФ — програмний директор фестивалю Антельм Відо та програмерка Льоля Гольдштейн.

Враховуючи цьогорічний формат фестивалю, іміджевий ролик повинен був вписуватися у контекст. При цьому ми прагнули зробити його атмосферним, адресним та інформативним. Для мене головним завданням було зробити так, щоб герої не викликали жалю. Думаю, це вдалося. Адже важливо розуміти, що ні українське кіно, ні українські кінофестивалі не повинно бути шкода. Це чудо кінематографу, яке наразі за певних об'єктивних причин не може відбуватися в кінозалах. Але є можливість запросити його до себе додому”, - зазначає Ахтем Сеітаблаєв.

Креативна команда BBDO Ukraine та компанія Family Production, що відповідали за виробництво, зробили все можливе, щоб кожен фільм знайшов свій дім. Історія ролика розповідає про героя, який уособлює собою всю кіноіндустрію, що залишилася на вулиці.

Придумати та створити ролик для кіно про кіноіндустрію – це дуже надихаючий виклик. Оскільки це кіно, треба розповісти історію. І коли всі вірять в цю роботу – від копірайтера до технічного спеціаліста на майданчику – ми можемо бути впевнені, що це відчує і глядач. Вдячний Юлії Сінькевич за довіру, Ахтему Сеітаблаєву, Антону Фурсі та Анастасії Буковській за майстерність”, – зазначив Регіональний виконавчий креативний директор BBDO Ukraine & Central Asia Анже Єреб.

Одеський фестиваль - це любов з першого погляду. Саме там я зустрічаю людей, з якими роками не могла побачитися в Києві, дивлюсь фільми, на які не вистачає часу вдома. Тому співпрацювати другий рік поспіль з ОМКФ - це велика честь і радість для мене. Я пишаюся командою фестивалю, яка, попри усі виклики 2020-го року, мобілізувалася і переосмислила традиційний формат фестивалю. Вірю, що цьогорічний фестиваль буде як завжди значною подією в культурному календарі України”, - зазначила продюсерка Family Production Анастасія Буковська.

Проморолик 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю можна переглянути і завантажити тут. Також відео можна переглянути на офіційному каналі Одеського міжнародного кінофестивалю в Youtube за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=AkpQFb-eMAA.

Завантажити фотоматеріали бекстейджу зйомок можна тут.

Нагадаємо, що 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня. Фестивальні абонементи можна придбати за посиланням: https://oiff.online/festival-pass

Related