Оголошено програму Конкурсу європейських документальних фільмів 11-го ОМКФ

Цього року в Конкурсі європейських документальних фільмів Одеського міжнародного кінофестивалю візьмуть участь 8 стрічок з 9 країн світу

Куратором Конкурсу європейських документальних фільмів ОМКФ третій рік поспіль став український режисер-документаліст Сергій Буковський. У програмі конкурсу 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю візьмуть участь 8 стрічок з Фінляндії, Швейцарії, Туреччини, Ізраїлю, Франції, Німеччини, України, Чехії та Іспанії (всі країни копродукції враховуються):

  • Диригування” (Conductivity, реж. Анна-Карін Ґренрус) – це фільм про творче лідерство, розказаний через історії трьох молодих диригентів престижної Академії Сібеліуса в Гельсінкі.
  • Конкурс краси” (The Pageant, реж. Ейтан Іпекер). Щорічно з 2011 року у Хайфі проводиться унікальний конкурс краси. Учасниці - жінки, які пережили Голокост. У розпал цього яскравого видовища їхні особисті травми залишаються такими ж глибокими, як і раніше.
  • Фільм “Воєнні канікули”(Summerwar, реж. Моріц Шульц) слідує за двома 12-річними дітьми, яких батьки записали у літній табір полку “Азов”. Тут навчають бути бійцями, проводять тренування, занурюють у мілітаризоване середовище і готують до того, аби загинути за свою країну у бойових діях.
  • Я – сонце” (I am the sun, реж. Іларія Ґамбареллі) – інтимний портрет італійського дизайнера Лоренцо Ріви та його стосунків з колишнім партнером Луїджі Валієтті. Після краху свого бренду пара змушена працювати в тіні, намагаючись повернути собі престиж у світі моди.
  • Стрічка “Я хочу тебе, якщо ти насмілишся” (I want you if you dare, реж. Даґмар Смржова) пропонує абсолютно новий погляд на життя бідної сім’ї, яка живе у селі. Мати-одиначка Мартіна виховує двох доньок, одна з яких народилася з вадами зору, а інша отримала інвалідність після поліомієліту.
  • Сестри Росінанта” (Las hermanas de Rocinante, реж. Александра Кауфман) схожий на кінематографічний роман про дитинство у селі та про першу зустріч зі смертю. В результаті економічної кризи тисячі іспанських коней були покинуті власниками. Група дівчат зібралась, аби дати непотрібним тваринам нове життя.
  • Пророк і прибульці” (The Prophet and the Space aliens, реж. Йоав Шамір) розповідає глядачеві про Раеля, якого прибульці після їхньої раптової зустрічі призначають “останнім пророком”. Так він стає засновником та лідером найбільшої у світі релігії НЛО. Пошуки вірних послідовників допоможуть віднайти відповіді на деякі питання віри.
  • Земля Гевара (Gevar's land) режисера Кутайби Бархамджи розповідає про Гевара, який після приїзду із Сирії оселився зі своїм сином та партнером у передмісті Реймса. Чоловік вирішив інвестувати в оренду невеликої ділянки землі, щоб вирощувати там овочі. Режисер знімає компанію протягом чотирьох сезонів, спостерігаючи за тим, як земля часто бунтує проти їхній сподівань.

Related