Одеський кінофестиваль запроваджує нову номінацію - “Приз глядацьких симпатій” Національного конкурсу

Цього року фестиваль запроваджує нову номінацію - “Приз глядацьких симпатій” Національного конкурсу. Приз за перемогу в ній складатиме 60 000 грн

Фільм-переможець у новій номінації визначатиметься глядачами кінофестивалю, які виставляють оцінки фільмам-учасникам Національної конкурсної програми за шкалою від 1 до 5 відразу після закінчення показу кожної з картин. Підрахунок результатів глядацького голосування проходить під контролем незалежних аудиторів із бездоганною репутацією (як правило, компанії “великої четвірки”).

«Від фестивалю до фестивалю ми бачимо, як зростає інтерес глядачів до українського кіно. Власне, й самих українських фільмів стає дедалі більше. У 2018 році із 1011 заявок, які нам надіслали, з України було 230. Окрім того, наші фільми з кожним роком сильно набирають у якості. Тож цього року ми вирішили надати глядачам право обирати свого фаворита не лише у Міжнародній, але й у Національній програмі», - каже генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич.

Нагадаємо, що до Національної конкурсної програми відбираються ігрові та неігрові повнометражні та короткометражні фільми всіх жанрів українського виробництва або копродукції з Україною, завершені після 1 січня 2018 року. Зі всіма номінаціями у всіх програмах можна ознайомитись на сайті ОМКФ у розділі “Регламент”.

Заявки на участь в конкурсних програмах ювілейного, 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю приймаються до 12-го квітня 2019 р.