Лише 50 абонементів на ОМКФ-2019 – за спеціальною святковою ціною!

Готуйся до свого кіноліта вже зараз! Святкова акція від Одеського міжнародного кінофестивалю - всього 50 абонементів за спеціальною ціною 1250 грн

До новорічно-різдвяних свят Одеський міжнародний кінофестиваль підготував для поцінувачів найкращого кіно особливий подарунок. Із 20 грудня 2018 до 10 січня 2019 року абонемент на ювілейний, 10-й Одеський кінофестиваль можна буде придбати за спеціальною ціною – 1250 грн. Кількість святкових абонементів обмежена – всього 50.

Десятий ОМКФ відбудеться з 12 до 20 липня 2019 і вже готує до свого ювілею максимально насичену програму. Традиційно на власників Фестивальних абонементів чекатимуть 9 днів ексклюзивних прем'єр зарубіжних та українських фільмів від найкращих режисерів, унікальний open-air кіноперформанс на Потьомкінських сходах, спеціальні покази, майстер-класи від провідних світових кіномитців та найяскравіші вечірки сезону з кінозірками! Фестивальні абонементи також дають можливість участі у програмі лояльності ОМКФ, їхні власники отримають знижки та приємні бонуси в ресторанах і кафе Одеси, зможуть скористатися безкоштовним шатлом, який курсує між локаціями кінофестивалю.

Ознайомитися з усіма можливостями Фестивального абонемента можна на сайті фестивалю https://oiff.com.ua/viewers/festival-pass.html.

Щоб придбати Фестивальний абонемент за святковою ціною 1250 гривень до 10-го січня 2019 р. включно, необхідно увійти в свій акредитаційний кабінет або зареєструватись на сайті oiff.com.ua.

Поспішайте, адже святкових абонементів лише 50! Кожен із них може стати чудовим подарунком не тільки для вас, а й для ваших друзів та близьких.

Не проґавте шанс першими побачити прем'єри фільмів з усього світу і обрати серед них найкращу стрічку ОМКФ-2019!