Buy a Pass

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує програму “Спеціальні покази”

У позаконкурсній секції наразі представлено три знакові стрічки

У позаконкурсній програмі “Спеціальні покази” 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю представлені стрічка Олега Сенцова і Ахтема Сеітаблаєва про ув’язнене суспільство, фільм Ґреґорі Монро про видатного режисера Стенлі Кубрика та робота Люді Бокен про бухарестський погром 1941 року.

У програмі “Спеціальні покази” представлені:

  • Фільм Олега Сенцова та Ахтема СеітаблаєваНомери” став першим в історії українським фільмом, який знімався без фізичної присутності одного з авторів. Стрічка, заснована на однойменній п’єсі Сенцова, описує ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі, але вона почне руйнуватися, коли герої зажадають права вибору.

  • Фільм Ґреґорі МонроКубрик про Кубрика” - унікальна подорож у життя та фільми легендарного кінематографіста Стенлі Кубрика. Такого детального опису глядач ще не бачив, адже у фільмі наявні віднайдені записи інтерв’ю самого майстра.

  • Останній кінопоказ у Бухаресті” режисера Люді Бокен повертає нас у минуле - в часи бухарестських погромів 1941 року. Під час останнього показу 10-річний Ілай на власні очі бачить смерть свого батька, власника кінотеатру, якого вбив лідер фашистської міліції і за сумісництвом сусід. переживши різанину румунських євреїв, Ілай прагне справедливості і вирушає на пошуки правди та помсти.

Повна програма позаконкурсної секції “Спеціальні покази” буде оголошена згодом.

Related