Відкрито приймання заявок у програму EastSeries 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Заявки приймаються до 27-го травня

EastSeries - платформа для презентації найкращих проектів телесеріалів з Центральної та Східної Європи шляхом участі у публічному пітчингу. Програма організована Одеським міжнародним кінофестивалем за підтримки Star Media, міжнародної кінокомпанії України, в кооперації зі ScripTeast, європейською програмою підготовки для найкращих сценаристів Східної Європи, та у партнерстві з Series Mania. 2019 року цей конкурс відбудеться в межах ОМКФ втретє.

Для участі у Public Pitching будуть відібрані від 4 до 6 найкращих проектів телесеріалів з міжнародним потенціалом, написаних найкращими сценаристами східно- та середньоєвропейського походження, та/або тих проектів, що належать продюсерським компаніям, зареєстрованим у одній із країн Східної та Центральної Європи.

Із деталями проведення відбору та надання документів для участі у EastSeries можна ознайомитися на офіційному сайті ОМКФ у розділі “Film Industry Office”. Селекція кінопроектів здійснюється відбірковою комісією Пітчингу. Заявки у програму EastSeries приймаються до кінця травня. Міноритарні копродукції розглядаються окремо за запитом. Фінальний список кінопроектів-учасників Пітчингу буде оприлюднений на офіційному сайті ОМКФ 15 червня, а відібрані проекти – представлені телепровайдерам, дистриб’юторам, ко-продюсерам у липні на Пітчингу проектів серіалів, який відбудеться в межах професійного майданчика Film Industry Office. Найкращий кінопроект Пітчингу серіалів під час Одеського кінофестивалю обере журі, в яке входять провідні експерти міжнародного рівня: продюсери, представники кінофондів та інших успішних компаній кіноіндустрії з різних країн світу. Приз - комплекс послуг постпродакшн на суму 20 тисяч євро від компанії Star Media. Також переможець отримає місце в Writers‘ Campus у межах партнерства с SERIES MANIA.

Минулого року у пітчингу взяло участь 6 проектів. Журі визначило переможцем проект “Сімейні архіви” (Мар'ян Алчевський, Андаміон Муратай, Хорватія). Крім того спеціальною нагородою від Series Mania було відзначено проект “Smokey Eyes” (Малгожата Пілачінська, Польща) - він отримав запрошення взяти участь у Series Mania Writers‘ Campus 2019.

ScripTeast – європейська програма підготовки для найкращих сценаристів Східної Європи, організована Незалежної кінофундацією (Польща). З 2006 року в рамках програми було розроблено 137 сценарії, 43 з них були реалізовані й показані на багатьох міжнародних кінофестивалях або наразі перебувають на стадії виробництва.

Star Media – міжнародна кінокомпанія, що спеціалізується на виробництві та дистрибуції кіно- та телефільмів, теленовел та серіалів, телевізійних програм та докудрам, які успішно транслюються на провідних телеканалах України та за кордоном.

Нагадуємо, що 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 12 до 20 липня.