КОНФЕРЕНЦІЯ CINEMA: Backstage 2019. Спеціальна подія Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю

Спеціальна подія Film Industry office — конференція Cinema: Backstage вже другий рік відбудеться в межах ОМКФ. Цього року темою для обговорення стануть копродукційні тенденції в кіноіндустрії. Спікерами стануть професіонали та експерти зі світовими іменами. Зокрема, головний консультант з міжнародних зв’язків Ізраїльського Кіноцентру Катріель Шорі, французька продюсерка Маріанна Слот, грузинський продюсер Владімер Качарава, виконавчий директор Європейського фонду підтримки кіно Eurimages Роберто Олла та інші. Послухати експертні виступи від кінопрофесіоналів можна буде тільки під час конференції CINEMA в межах ОМКФ 17 липня. Результатом роботи конференції стане визначення критично важливих точок дотику світового і українського контекстів.

Тема Cinema: Backstage 2019: “Чому копродукції — спосіб фінансування або культурний обмін?”

Цього року дискусії на Cinema: Backstage вестимуться навколо поняття копродукції. Модератори і запрошені експерти, професіонали індустрії оглянуть важливість стратегій спільного кіновиробництва у контексті міжнародної співпраці у аудіовізуальному секторі. Учасники також дізнаються про основні європейські та світові політики сфери і почують виступи та критичні думки представників галузі.

Розклад:

15:00-15:15

Вітальне слово від Вікторії Тігіпко, президентки ОМКФ / Вступ до конференції від Юлії Сінькевич та Тамари Татішвілі

15:15-16:55

Частина 1

В першій частині конференції її авторка та модераторка Тамара Татішвілі (представниця EWA - European Women Audiovisual network) означить основну місію копродукційних стратегій в Європі, визначить поточні тенденції та проведе критичну дискусію про роль спільних виробництв у розвитку національних кіногалузей; окреслить стратегічні завдання національних фондів, що підтримують копродукції та поле їхнього впливу.

Запрошені фахівці першої частини:

Роберто Олла – виконавчий директор Європейського фонду підтримки кіно Eurimages Катріель Шорі – головний консультант з міжнародних зв’язків Ізраїльського Кіноцентру. Кірстен Ніхуус – виконавча директорка Кінофодну Medienboard Berlin-Brandenburg, Німеччина Карін Шоквейлер – заступниця директора Люксембурзького кінофонду Пилип Іллєнко – голова Державного агентства України з питань кіно Алекс Тралія – стратегічний радник зі зв’язків ЄС з іноземними країнами, Румунський кіноцентр

17:00–17.30 – Кава-брейк

17:30–19:30

Частина 2

У другій частині конференція перетвориться на майданчик для критичного осмислення та отримання зворотного зв'язку. Метою є усвідомлення того, що насправді означає співпраця через спільне виробництво та в чому полягає її необхідність. Учасники поговорять про те, скільки насправді "коштує" спільне виробництво і яка позиція України щодо цього питання.

Запрошені фахівці другої частини:

Чедомір Колар – продюсер, ASAP Films, Франція Владімер Качарава – продюсер, 20 Steps Production, Грузія Маріанна Слот – продюсерка, Slot Machine, Франція Девід Хердіс – продюсер, Momento Films, Швеція Денис Іванов – продюсер, дистрибутор, Артхаус Трафік, Україна Ребекка Гаррідо – продюсерка, Manderley Films, Німеччина Анамарія Анточі – продюсерка, Tangaj Production, Румунія Володимир Яценко – продюсер, Limelight, Україна

Cinema: Backstage — всеохопна подія секції Film Industry (16-19 липня) з тем, нагальних для кінематографістів з усього світу та людей, що приймають стратегічні рішення щодо покращення екосистеми в сфері кіно. Для організаторів важливим є забезпечення чіткого розуміння і стратегічного відображення цих тем в Україні та за її межами, а також в країнах Східного партнерства. Cinema: Backstage має за головне завдання глибоке дослідження основних трендів глобального кінопростору та аналіз їхньої актуальності для української кіноіндустрії. Результатом роботи конференції стане визначення критично важливих точок дотику світового і українського контекстів.

Місце проведення — основна локація Film Industry office — готель “Лондонська” (Приморський бульвар, 11).