Стартує прийом заявок на участь у програмах Film Industry Office

Заявки на участь у програмах Пітчинг та Work in Progress професійної секції Film Industry Office ювілейного 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю приймаються з 16 квітня до 27 травня включно

Секція Film Industry Office – платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроектів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству. Флагманськими конкурсними програмами є Пітчинг та Work in progress.

Цього року вперше, з метою посилення регіональної присутності і внеску в культурну і економічну співпрацю з Україною, ювілейний 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль відкриває свої двері для майбутніх проектів країн Східно-Європейського партнерства. OIFF Expanded включає в себе проекти виробництва Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії та Молдови. Ігрові та документальні фільми, які знаходяться в стадії розробки, будуть відібрані авторитетною комісією шляхом скаутингу та внутрішнього відбору у вищезазначених країнах та запрошені у відповідні секції Film Industry Office.

Позначені як OIFF Expanded, делегації з вищезазначених стран отримують всі преференції від участі у галузевих подіях та претендуватимуть на всі призи в межах секції Film Industry Office. Завдяки такій інновації Film Industry Office ОМКФ посилить свій внесок в реалізацію політики регіональної співпраці та візьме активну участь у залученні професіоналів з країн-партнерів до взаємодії.

Пітчинг Одеського міжнародного кінофестивалю – це конкурс повнометражних кінопроектів українського виробництва або копродукції з Україною, призначених для кінотеатрального та кінофестивального прокату, а також проектів з країн Східно-Європейського партнерства (OIFF Expanded). У Пітчингу ОМКФ візьмуть участь 10 проектів ігрових та документальних повнометражних фільмів, відібраних селекційною комісією.

Основна мета проведення Пітчингу – привернути увагу партнерів, фестивальних відбірників, сейлз агентів та широкої кінематографічної громадськості, включаючи міжнародну. Переможців Пітчингу визначає журі експертів. За результатами Пітчингу переможець буде нагороджений призом у розмірі 60 тисяч гривень від Одеського міжнародного кінофестивалю на розробку проекту. Церемонія нагородження переможців Пітчингу відбудеться 19 липня. Ознайомитися із умовами участі та подати заявку можна за посиланням.

Презентація проектів Work in progress – це представлення продюсерами та режисерами відзнятого матеріалу повнометражних фільмів на стадії постпродакшн, завершення яких заплановане у 2019-2020 рр. Для демонстрації в межах Work in progress cелекційна комісія ОМКФ відбирає 10 проектів, вироблених в Україні або в копродукції з Україною, а також проектів з країн Східно-Європейського партнерства (OIFF Expanded) запланованих для кінотеатрального або фестивального прокату найближчим часом.

Проекти мають перебувати на стадії зйомок або в монтажно-тонувальному періоді та мати потенціал для міжнародного ринку. Мета Work in Progress – просування фільмів та привернення до них уваги міжнародних дистриб'юторів, а також пошук партнерів для майбутніх проектів. Переможець визначається експертним журі. Церемонія нагородження переможців Work in progress відбудеться 19 липня. Ознайомитися з умовами участі та подати заявку можна за посиланням.

Найкращий проект буде нагороджено призом: 2000 євро на авіаперельоти від авіакомпанії № 1 в Україні – Міжнародні Авіалінії України – генерального авіаперевізника Одеського міжнародного кінофестивалю.

Заявки приймаються з 16 квітня до 27 травня 2019 включно. Список фіналістів-учасників Пітчинг-сесії буде оголошено 15 червня 2019. Пітчинг-сесія на Одеському міжнародному кінофестивалі відбудеться в межах заходів секції Film Industry Office 16 - 19 липня 2019.