Стань волонтером 12-го ОМКФ: стартував прийом заявок!

Прийом заявок на волонтерство у 12-му Одеському міжнародному кінофестивалі розпочато! Якщо ви мрієте стати частиною світу кіно, хочете першими побачити кіноновинки, отримати неймовірний організаційний досвід під час здійснення волонтерської діяльності на 12-му ОМКФ — ми чекаємо саме на вас! Поспішайте подати заявку на волонтерство з 1 квітня до 30 червня 2021 року.

З моменту заснування ОМКФ у 2010 році до великої волонтерської родини фестивалю приєдналося більше тисячі осіб. Багато хто з колишніх волонтерів стали частиною професійної команди Одеського міжнародного кінофестивалю. І цей рік надає вам унікальну можливість стати єдиним механізмом з одним із найбільших кінофестивалів Східної Європи!

Що потрібно знати про роботу волонтера та якими вміннями володіти:

  • волонтером може бути людина не молодше 18 років;
  • мати можливість перебування в Одесі в період з 1 серпня до 22 серпня 2021 для участі в освітніх тренінгах і безпосередньо в роботі фестивалю;
  • робочий день волонтера триває не більше 5-ти годин;
  • волонтер здійснює діяльність на добровільній та безоплатній основі.

Також кожен претендент має пройти індивідуальну співбесіду.

Долучайтеся до великої волонтерської сім'ї ОМКФ та проведіть незабутнє літо у фестивальній атмосфері на березі моря!

Подати заявку: https://oiff.com.ua/festival/volunteers.html

Наголошуємо, що з метою запобігання поширенню на території України COVID-19, діяльність волонтерів під час ОМКФ буде здійснюватись з дотриманням всіх обмежувальних протиепідеміологічних заходів визначених законодавством України.

Нагадаємо, що 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль пройде з 14 до 21 серпня 2021 року.

Related