UK АРТ-ОМКФ: кіно в контексті витончених мистецтв 07 2016

17 липня на 7-му Одеському міжнародному кінофестивалі відбулася урочиста презентація нового проекту АРТ-ОМКФ. Відтепер образотворчому мистецтву буде відведена особлива роль в програмі фестивалю. Кілька локацій розмістять тематичні виставки, кожна з яких пов'язана з кіно.

Нова арт-програма ОМКФ відкрилася виставкою «Артисти про артистів», яка пройшла в саду ресторану «Олександрівський». В рамках проекту були представлені роботи одеських художників — живопис Ольги MOS і Павла Афанасьєва, а також скульптури Софії Булгакової, для якої виставка на АРТ-ОМКФ стала дебютною. «За допомоги цього проекту ми провели паралелі між художниками, скульпторами та акторами. Все мистецтво єдине і кінематограф не можна відокремлювати від загального контексту», — пояснює куратор АРТ-ОМКФ, одеська художниця Аліна Гордієнко.

Президент ОМКФ, Вікторія Тігіпко, зазначила, що в Спілці художників України понад 4000 учасників, серед яких багато гучних імен і роботи українців добре продаються: «Наша мета — задіяти якомога більше людей в цікавих проектах. Ми працюємо над тим, щоб мобілізувати художників, залучити іноземних гостей, показати, що заробляти на своєму мистецтві і жити з нього — цілком реальна перспектива».

Усього в рамках АРТ-ОМКФ відбудеться 4 події на 3 різних локаціях. 18 липня пройде показ фільму-інсталяції від Soundwalk в галереї INVOGUE. 19 липня на території виставкового простору #MOREart project в Одеському музеї морського флоту відкриється арт-проект «Внутрішнє кіно». Заключним проектом АРТ-ОМКФ стане «Director's Cut / Режисерська версія», яка буде представлена ​​в INVOGUE 20 липня.

Всі експозиції будуть відкриті для відвідування до 23 липня. Вхід на виставки — вільний.

Детальний розклад подій і час роботи галерей — на сайті ОМКФ.

Related