Відкрито акредитацію на Літній Кіноринок 12-го ОМКФ

Одеський міжнародний кінофестиваль запрошує представників кінотеатрів та дистриб'юторських та технічних компаній акредитуватися на участь у секції “Кіноринок” 12-го ОМКФ.

Літній Кіноринок ОМКФ пройде з 16 до 19 серпня у кінотеатрі Multiplex (м. Одеса, ТРЦ "Gagarinn Plaza”, вул.Генуезька вулиця, 5/2)

На Літньому Кіноринку промо-матеріали найочікуваніших стрічок 2021-2022 року представлять дистриб’юторські компанії Артхаус Трафік, Вольга Україна, Кіноманія, Кінокомпанія MMD, Cineverse, SVOE kino Distribution, Parakeet Film, Festivals Cinema.

У рамках освітньої секції відбудуться доповіді від технічних компаній Asia Cinema, Кіносвіт Діджитал, КІНОПРОКАТ Україна, Реал Кино та інших. Традиційно у фойє кінотеатру учасники зможуть ознайомитися з новинками продукції та обладнання для кінотеатрів. Повна програма Кіноринку з’явиться в серпні на офіційному сайті Одеського міжнародного кінофестивалю.

Впродовж восьми днів 12-го ОМКФ, який відбудеться з 14 до 21 серпня, власники акредитації “Кіноринок” матимуть змогу відвідувати всі покази, презентації та семінари офіційної програми Кіноринку, а також вечірки для учасників Кіноринку (за окремими запрошеннями). Крім того, власники цієї акредитації можуть відвідувати заходи секції Film Industry Office (16-19 липня) та майстер-класи й лекції Літньої Кіношколи ОМКФ за пред'явленням бейджу, але не за пріоритетним доступом. Також ви отримаєте доступ на усі кіносеанси за програмою у фестивальному палаці та Фестивальному центрі “Родіна” за пред'явленням бейджа та квитка.

Отримати акредитацію “Кіноринок” можна безкоштовно за умови акредитації не більше двох представників від однієї компанії (кіновиробничої, дистриб’юторської, технічного обслуговування тощо). Якщо акредитуватися бажає більше осіб, за кожного додаткового учасника сплачується 300 грн.

Ознайомитися з усіма можливостями акредитації "Літній Кіноринок" 12-го ОМКФ та подати заявку на її отримання можна за посиланням. Заявки приймаються до 14 серпня.

Related