Buy a Pass

Відкрито акредитацію на професійну секцію Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Заявки приймаються з 24 липня до 2 жовтня

Film Industry Office — це платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроектів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству. У програмі Film Industry Office можуть брати участь дистриб’ютори, байєри, представники кінофестивалів, кінозакладів та спеціалізованих кінокомпаній, інвестори, автори фільмів (актори, режисери, сценаристи, оператори, художники-постановники) та продюсери.

В межах секції проводиться Пітчинг повнометражних кінопроектів, що перебувають на стадії “предпродакшн”, презентації проектів Work in Progress — повнометражних фільмів на фінальній стадії виробництва, запланованих для кінотеатрального показу, українського виробництва, в копродукції з Україною, а також проектів з країн Східно-Європейського партнерства (Грузія, Вірменія, Біларусь, Молдова, Азербайджан), пітчинг проєктів телесеріалів із Східної та Центральної Європи — EastSeries, пітчинг творів для екранізації Book Pitch, а також позаконкурсні заходи.

Професійна секція Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться в період з 29 вересня до 2 жовтня 2020 року в онлайн-форматі. Для отримання акредитації Film Industry Office вам необхідно зареєструватися за посиланням.

Приймання заявок на участь у секції Film Industry Office триватиме з 24 липня до 2 жовтня 2020 року.*

Вартість акредитації за умов подачі заявки:

  • 24.07 – 01.09 – 500 грн.
  • 02.09 – 02.10 – 700 грн.

*даний абонемент буде дійсний з 25 вересня до 3 жовтня

Нагадаємо, що 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня.

Related