Відкрито акредитацію на професійну секцію Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю

Заявки приймаються з 10 квітня до 19 липня

Film Industry Office – це платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроектів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству. У програмі Film Industry Office можуть брати участь дистриб’ютори, байєри, представники кінофестивалів, кінозакладів та спеціалізованих кінокомпаній, інвестори, автори фільмів (актори, режисери, сценаристи, оператори, художники-постановники) та продюсери. Професійна секція Film Industry Office 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться в період з 16 по 19 липня 2019 року.

В межах професійної секції проводиться Пітчинг повнометражних кінопроектів, що перебувають на стадії “препродакшн”, презентації проектів Work in Progress — повнометражних фільмів на фінальній стадії виробництва, запланованих для кінотеатрального показу, пітчинг проектів телесеріалів із Східної та Центральної Європи - EastSeries, а також позаконкурсні заходи.

Приймання заявок на участь у секції Film Industry Office триватиме з 10 квітня до 19 липня. Вартість акредитації при подачі заявки з 10.04 до 01.07 - 1000 грн, з 02.07 до 19.07 - 1800 грн.

Цього року професійну секцію прийматиме готель «Лондонська» (Приморський бульвар, 11). Нова локація професійного майданчику кінофестивалю розташована в історичному й туристичному центрі Одеси. Приморський бульвар є однією з кінематографічних легенд Одеси і щороку приваблює безліч туристів.

10-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 12 до 20 липня.