About FILM MARKET

Зимовий Кіноринок пройде з 22 до 24 лютого 2022 року у кінотеатрі Kinopark (м. Київ, ТРЦ "Skymall", 3 поверх, пр-т Романа Шухевича, 2Т).

Український Кіноринок – це найбільший у країні професійний майданчик для спілкування представників дистриб'юторських компаній та кінотеатрів, що працюють на території України, а також кіностудій та інших компаній, що надають послуги в галузі кіноіндустрії. Від грудня 2013 року, український Кіноринок відбувається двічі на рік:

 • Літній Кіноринок – в Одесі в межах Одеського міжнародного кінофестивалю;
 • Зимовий Кіноринок – в Києві.

Традиційно на учасників Кіноринку очікують презентації релізів дистриб'юторських компаній та українських кіновиробників, доповіді технічних та сервісних компаній, обговорення важливих для кіноіндустрії питань. Учасники можуть ознайомитися із новинками обладнання, а також відвідати кінопокази та інші заходи Кіноринку.

ДЛЯ КІНОТЕАТРІВ

До участі у Кіноринку запрошуються представники кінотеатрів та кінотеатральних мереж.

Вартість акредитації для одного учасника становить:

 • з 17 грудня 2021 року до 07 лютого 2022 року (включно) - 675 грн.
 • з 08 лютого 2022 року до 24 лютого 2022 року - 1300 грн.

Власники акредитації “Кіноринок” отримують можливість відвідати з 22 до 24 лютого:

 • презентації українських дистриб'юторських компаній;
 • спеціальні покази, заплановані в програмі Кіноринку
 • міні-виставку обладнання для кінотеатрів

ДЛЯ ДИСТРИБ’ЮТОРІВ ТА ТЕХНІЧНИХ КОМПАНІЙ

До участі у Кіноринку запрошуються представники дистриб'юторських, технічних та сервісних компаній.

Вартість акредитації для одного учасника становить:

 • з 17 грудня 2021 року до 07 лютого 2022 року (включно) - 2100 грн.
 • з 08 лютого 2022 року до 24 лютого 2022 року - 2500 грн.

Власники акредитації “Кіноринок” отримують можливість відвідати з 22 до 24 лютого:

 • презентації українських дистриб'юторських компаній;
 • спеціальні покази, заплановані в програмі Кіноринку
 • міні-виставку обладнання для кінотеатрів

Можливості для представників дистриб'юторських та технічних компаній

Запрошуємо представників дистриб'юторських та технічних компаній, що надають послуги у сфері кіноіндустрії провести презентацію для усіх учасників Кіноринку або розмістити в фойє інформацію про компанію, а також зразки продукції або обладнання для демонстрації:

 • Вартість 30 хвилин екранного часу для проведення презентації (кінозал з можливістю показу DCP та 3D) - від 6300 грн (залежно від дня та часу презентації)
 • Вартість участі у виставці - від 10 500 грн (в залежності від розміру стенду)

Компанії, які проводять презентацію або беруть участь у виставці в межах Кіноринку, отримають безкоштовні акредитації для двох співробітників.

Розміщення в каталозі Кіноринку:

Дистриб’юторські компанії, що проводять презентації своїх line-up можуть безкоштовно розмістити в офіційному каталозі Кіноринку логотип у форматі EPS, довідку про компанію та інформацію про фільми із короткою анотацією (близько 500 знаків) та фото/постер.

Вся інформація має бути надана до 3 лютого 2022 року.

У анотації необхідно вказати точні назви фільмів (для зарубіжних - оригінальні), короткий зміст і вихідні дані (рік випуска, країни, студія виробництва, продюсер, автор сценарію, режисер, виконавці головних ролей, жанр, хронометраж). У всіх випадках адміністрація залишає за собою право на редагування. Файли зображень приймаються у форматах TIFF, JPG в кольоровій моделі CMYK. Бажаний розмір 90х60 мм, або 60х90 мм.

Для привернення додаткової уваги до найбільш очікуваного фільму сезону акредитовані дистриб’ютори можуть розмістити макетну рекламу в офіційному каталозі Кіноринку за спеціальною ціною - 2700 грн. за сторінку (формат А5, розмір 148х210 мм, конфігурація - вертикальна, колір). Файли приймаються у форматі TIFF і CMYK з роздільною здатністю 300 dpi. При поданні файлів з полосним форматом 148х210 мм. і напівполосними модулями 148х105 мм і 74х210 мм неохідно передбачити по 4 мм навиліт з кожного боку. Файл не повинен містити шари, маски та відсічні контури.

Документація

Для участі у Кіноринку дистриб’ютор повинен підписати з організатором договір про співпрацю. Договір буде підготовлено після бронювання екранного часу і відправлений для ознайомлення на електрону адресу представника компанії.

Додаткові рекламні можливості

Вкладення промо-матеріалів у сумки учасників, розміщення інформації на рекламних площинах кінотеатру і в фойє.

Ми також можемо допомогти в організації кава-брейку, обіду чи вечірки від імені вашої компанії.

Зимовий Кіноринок пройде з 22 до 24 лютого 2022 року у кінотеатрі Kinopark (м. Київ, ТРЦ "Skymall", 3 поверх, пр-т Романа Шухевича, 2Т).

З питаннями та пропозиціями звертайтеся, будь ласка, до директорки Кіноринку ОМКФ – Катерини Звєздіної, k.zvezdina@oiff.com.ua, (063)434-01-56