Winter Film Market program

Оголошено програму Зимового Кіноринку ОМКФ, який відбудеться з 11 по 13 грудня в кінотеатрі “Сінема Сіті” (Київ, ТРЦ “Ocean Plaza”, вул. Антоновича, 176). Зокрема, протягом трьох днів можна буде переглянути промо-матеріали дистриб’юторських компаній та кінокомпанії — FILM.UA Group, Вольга Україна, Артхаус Трафік, SVOEkino та інших

Зимовий Кіноринок відкриє компанія FILM.UA Group презентацією “Скажені комедії та інші плани на 2020”. Після чого пройдуть презентації проєктів дистриб'юторських компаній Вольга Україна та “Своє кіно”, а також презентація комедії “Мої думки тихі” Антоніо Лукіча за участю творчої групи. Нагадаємо, що саме ця стрічка на цьогорічному Одеському міжнародному кінофестивалі стала найкращою у Національній конкурсній програмі. Протягом першого дня заплановані ще ряд презентацій, зокрема онлайн-проєкту DzygaMDB та фільму “Толока”. Завершить перший день з’їзд Спілки кінотеатрів України.

У другий день Кіноринку, 12 грудня, відбудуться презентації таких проєктів, як “Номери” (реж. Олег Сенцов, Ахтем Сеітаблаєв), “Байконур. Вторгнення” (реж. Ангел Ангелов), “Інший Франко” (реж. Ігор Висневський), проєкту “Дивись українське — твори своє майбутнє!”. На учасників Зимового Кіноринку чекатиме презентація документального фільму “Базиль” (реж. Роман Ширман) та панельна дискусія від Української кіноасоціації та Української кіноакадемії на тему розвитку галузі кінопрокату. Також за традицією під час Кіноринку будуть представлені українські фільми та проєкти секції Work in progress, що проводиться за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Одеського міжнародного кінофестивалю — “Крихка пам’ять”, (реж. Ігор Іванько), “Із зав’язаними очима”, (реж. Тарас Дронь), “Віктор_Робот” ( реж. Анатолій Лавренішин), “Свято Хризантем”, (реж. Семен Мозговий), “Погані дороги”, (реж. Наталя Ворожбит), “Забуті”, (реж. Дарія Онищенко), “Let it snow”, ( реж. Станіслав Карпов) та “Я, НІНА”, (реж. Марися Нікітюк, Володимир Харченко-Куликовський).

У третій день Кіноринку, 13 грудня, на учасників очікуватимуть доповіді від технічних компаній СінемаНекст Україна, КІНОПРОКАТ Україна, Кіносвіт Діджітал, Реал Кіно.

Протягом усіх днів Кіноринку у фойє кінотеатру “Сінема Сіті” традиційно буде працювати виставка новинок продукції та обладнання для кінотеатрів.

Ознайомитись із детальним розкладом можна тут. Нагадаємо, що акредитація на Зимовий Кіноринок для дистриб’юторів, технічних сервісних та кіновиробничих компаній, а також представників кінотеатрів відкрита до 10 грудня включно.

Related