Winter Film Market 2019, day 1st

11 грудня у київському кінотеатрі “Сінема Cіті” стартував Зимовий Кіноринок Одеського міжнародного кінофестивалю - головний комунікаційний майданчик для представників кіноіндустрії

Головну професійну подію зими відкрила директор Кіноринку Катерина Звєздіна.

На вас чекають насичені дні - презентації дистриб'юторських, технічних та кіно- компаній, українських фільмів та національних проєктів Work in progress. Головний фокус кіноринку цього року — це розвиток галузі кінопрокату, про котрий ми обов’язково поговоримо під час панельної дискусії”, - зазначила вона та побажала всім учасникам плідного нетворкінгу.

Основним фокусом першого дня стали презентації проєктів, що вийдуть на екрани у 2019 - 2020 рр., від дистриб’юторських компаній FILM.UA Group, ВОЛЬГА УКРАЇНА, Артхаус Трафік та SVOEkino.

Під час першої презентації - “Скажені комедії та інші плани на 2020” від FILM.UA Group, було представлено промо-матеріали фільмів “Скажене весілля 2”, історичної екшен-драми “Черкаси/ U311”, спортивної драми “Пульс”, комедійної стрічки “Мій тато вчителька”, “Зірки за обміном”.

Презентації продовжила дистриб’юторська компанія ВОЛЬГА УКРАЇНА, яка представила стрічки, що готуються до прокату в першій половині та на початку другої половини 2020 року: “Прекрасна епоха”, “Віддана”, “Джентельмени”, “Правдива історія банди Келлі”, “Так близько до горизонту”, “Побачення у Веґасі”, “Ідеальна няня”, “Піноккіо”, “Русалка в Парижі”, “Таємничий сад”, “Лессі. Повернення додому”, “Після. Глава 2”, а також анімаційні стрічки ”Баранчик Шон: Фермагеддон” та “Вікінг вік”.

Крім цього, відбулася презентація компанії Артхаус Трафік, яку розпочала комедія “Мої думки тихі” Антоніо Лукіча. Фільм представив сам режисер, а також актори Ірма Вітовська та Андрій Лідаговський. Додамо, що ця картина стала найкращим фільмом Національної конкурсної програми на цьогорічному Одеському міжнародному кінофестивалі та отримала Спеціальну згадку журі Національного конкурсу (Андрій Лідаговський) і “Дюка” за найкращу акторську роботу у Національному конкурсі (Ірма Вітовська). Після цього було презентовано ексклюзивні промо-матеріали стрічок-фестивальних кінохітів. Зокрема, вже у лютому 2020 року у кінотеатрах з’являться фільми “Портрет дівчини у вогні”, “Проти усіх ворогів”, “Робота без авторства”, у другій половині 2020 -го року на широкі екрани вийде драма “Атлантида” та “Девід Боуї: Стардаст”.

В межах своєї презентації дистриб’юторська компанія SVOEkino представила стрічки, які вийдуть в прокат починаючи з грудня 2019-го року. Вже 19 грудня відбудеться прем’єра комедійної стрічки “Моє спекотне літо з Софі”. Також протягом 2020 року в прокат вийдуть стрічки “Він і вона”, “Пухнасті бешкетники”, “Дівчина у лабіринті”, “Особливі”, “Мій пес ідіот”, “#Ящетут”, “100% вовк”.

Після цього режисер Михайло Іллєнко та творча група проєкту презентували перед учасниками заходу матеріали до фільму “Толока”.

Новостворену онлайн-платформу Dzyga MDB для кінопрофесіоналів представила під час Кіноринку співзасновниця та директор інноваційного проєкту Анна Мачух. Зокрема, вона розповіла про новий модуль Dzyga MDB - “Кінопрокат”, який призначений для дистриб’юторів та кінотеатрів.

Блок технічних презентацій у перший день Кіноринку відкрив представник компанії Clever Business Management, після якої компанія Cinema Sound Production представила нові системи об’ємного звуку.

Також у день старту Кіноринку відбувся з’їзд Спілки кінотеатрів України. Завершив перший день Кіноринку допрем’єрний показ фільму “Моє спекотне літо з Софі”.

Зимовий Кіноринок триватиме до 13 грудня. Програму заходу ви можете знайти на офіційному сайті ОМКФ.

Related