Summer Filmmarket 2018

Літній Кіноринок - 2018 в межах 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю представив програму заходів

Кіноринок Одеського кінофестивалю проходитиме вже 13-й раз. Зустрічі влітку в Одесі в межах ОМКФ та взимку в Києві стали гарною традицією для більшості учасників. З кожним роком презентації та доповіді стають все цікавішими та більш професійними, а дискусії запеклішими.

Традиційно на учасників чекають презентації головних дистриб’юторських компаній країни: UkrainianFilmDistribution, Кіноманії, Кінокомпанії MMD, SVOEkino, Артхаус Трафік, ParakeetFilm, Вольга Україна, Kinolife Distribution. Нові проекти також представить ініціатива "Дивись українське - твори своє майбутнє!", а Анна Лєбєдева та Михайло Коришов презентують документальний фільм "Сергій з Феодосії".

В межах технічної секції відбудуться презентації компаній: СінемаНекст Україна, AsiaCinema, Кінопрокат, Реал Кіно, OSRAM, Кіносвіт Діджітал, а на презентації компанії Clever Business Management можна буде дізнатись про нові технології для квиткових систем.

Новим учасником Кіноринку стане антипіратська система SUDUM, що вже зарекомендувала себе як надійний партнер в боротьбі із нелегальним відеоконтентом в інтернеті.

Legal Bot презентує унікальну систему, що допоможе роботизувати юридичну роботу та скоротити час на підготовку документів до кількох хвилин.

Агентство інтернет-маркетингу OdesSeo підготувало лекцію про діджитал-інструменти в кінопрокаті.

Результатом дискусії «Піратство в кіноіндустрії. Як захистити свій фільм», має стати напрацювання стратегії та тактики боротьби з піратами в Україні.

В фойє кінотеатру Сінема – сіті можна буде ознайомитись із новинками продукції учасників виставки, компаній Dokino, Техніки Дніпро, Київської Ділової Русі та Єврокрісло.

Повну програму Літнього Кіноринку - 2018 дивіться тут.

Related