Summer Film Market 2019 Accreditation is open

Заявки на акредитацію приймаються до 18 липня

Український Кіноринок – це єдиний у країні професійний майданчик для спілкування представників дистриб'юторських компаній та кінотеатрів, що працюють на території України, а також кіностудій та інших компаній, що надають послуги в галузі кіноіндустрії. Традиційно на учасників Кіноринку очікують презентації релізів дистриб'юторських компаній та українських кіновиробників, доповіді технічних та сервісних компаній, обговорення важливих для кіноіндустрії питань. Учасники зможуть ознайомитися з новинками обладнання, а також відвідати вечірки, кінопокази та інші заходи Літнього Кіноринку та Одеського міжнародного кінофестивалю.

Акредитація на Літній Кіноринок 2019 відкрита з 10 квітня по 18 липня.

Учасниками Кіноринку можуть стати представники кінотеатрів, дистриб'ютори та представники кіновиробничої галузі, представники кіногалузі України (технічні та сервісні компанії).

Для представників кінотеатрів вартість акредитації з 10 квітня по 31 травня (включно) становить 900 грн для одного учасника, з 1 червня по 18 липня (включно) - 1800 грн для одного учасника.

Для дистриб’юторів, технічних, сервісних та кіновиробничих компаній вартість акредитації з 10 квітня по 31 травня (включно) становить 2800 грн для одного учасника, з 1 червня по 18 липня (включно) - 3300 грн для одного учасника.

Нагадаємо, що Літній Кіноринок Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться з 15 до 18 липня 2019. Цього року Літній Кіноринок приймає новий кінотеатр Multiplex.

Ювілейний 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 12 до 20 липня 2019.