Press accreditation for Winter Film Market 2019

Зимовий Кіноринок Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться в Києві з 11 до 13 грудня 2019 року в кінотеатрі Сінема Сіті (ТРЦ Ocean Plaza, вулиця Антоновича, 176). Акредитація преси відкрита з 3 до 9 грудня включно

До уваги представників ЗМІ! Для акредитації на Зимовий Кіноринок ОМКФ 2019, заповніть, будь ласка, форму за посиланням: http://bit.ly/press_FilmMarket. Акредитація закривається 9 грудня о 17.00. Акредитовані журналісти отримають підтвердження до 14.00 10 грудня.

Звертаємо вашу увагу, що доступ на окремі презентації може бути обмежений на прохання дистриб'ютора. Детальний перелік презентацій, відкритих для ЗМІ, буде надіслано разом із повідомленням про підтвердження акредитації.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, звертайтесь, будь ласка, до PR-директора Одеського міжнародного кінофестивалю Тетяни Власової: t.vlasova@oiff.com.ua.

Повну програму Зимового Кіноринку 2019 ви можете знайти на сайті ОМКФ за посиланням http://bit.ly/WFM_program.

Український Кіноринок – це єдиний у країні професійний майданчик для спілкування представників дистриб'юторських компаній та кінотеатрів, що працюють на території України, а також кіностудій та інших компаній, що надають послуги в галузі кіноіндустрії.

Нагадаємо, що 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 10-го до 18-го липня 2020.

Related