Buy a Pass

ОМКФ-2018: Ведучими Церемоній Відкриття та Закриття 9-го ОМКФ стануть Яніна Соколова та Олег Панюта

Ведучими Церемоній Відкриття (13 липня) та Закриття (21 липня) 9-го ОМКФ, що відбудуться в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету, стануть Яніна Соколова та Олег Панюта

Яніна Соколова – телеведуча, акторка, журналіст. За фахом професійна актриса театру і кіно. Останні п’ять років веде авторську програму про кінематограф та політичне ток-шоу з першими особами держави на 5 каналі. Наприкінці 2017 року Яніна заснувала кінотелевізійну школу Screen School. Яніна Соколова грала у кількох театральних антрепризах і знімається у кіно. Невдовзі на каналі 1+1 вийде серіал “Жити заради кохання” - нова акторська робота Яніни. Також глядачі знають її по фільмах «Навчаю грі на гітарі», серіалах «Співачка» та «Райське місце», які виходили на ТК «Україна» і стали найрейтинговішими серіалами сезону. “ОМКФ - це лакмус розвитку українського та світового кіно. Це українські Канни. Стрічки, які перемагають в Одесі - це кіноподих часу. І я щаслива, що з кожним роком цей подих стає все свіжішим і свіжішим. ОМКФ - це свято кіно. Рада долучитися до нього знов,” - зазначає Яніна.

Разом із Яніною Соколовою ведучим Церемонії Відкриття стане телеведучий Олег Панюта. “Українська кіноіндустрія відроджується. Цього хоче глядач. І ОМКФ, який прекрасно відчуває тренди світового кіномистецтва, знає що запропонувати небайдужому кіноману. Пишаюся, що можу назвати себе причетним до почесної місії - робити світ навколо кращим за допомогою кінематографа!” - наголошує Олег. Кар’єру в медіагалузі він розпочав більше 20 років тому. Працював редактором, автором, ведучим, керівником служби ранкового блоку мовлення на національних каналах. З 2013 року Олег Панюта є ведучим інформаційно-аналітичної програми «События недели» на телеканалі «Україна». Брав участь у декількох українських телепроектах.

До Червоної доріжки 13 липня гостей гостей возитиме офіційний автопартнер фестивалю Renault, а офіційний партнер Червоної доріжки Oh My Look створить образи.

На церемоніях Відкриття та Закриття пригощатиме офіційний кейтерінг партнер “Figaro”. Офіційним ресторанним партнером прийомів відкриття та закриття стане ресторан Elissa - BAR & RESTAURANT. Пригощатиме гостей легендарним вірменським коньяком офіційний спонсор кінофестивалю – ARARAT. Розрахуватись за напої в барі ОМКФ можна буде карткою Card OIFF - система cashless впроваджена цього року на локаціях кінофестивалю генерального партнера ТАСКОМБАНК та платіжного партнера Masterсard в Україні. Офіційний партнер - Il Decameron Clubhouse Odessa. Інноваційний партнер Samsung представить тематичну зону в Пале-Рояль. Від липневої спеки рятуватиме партнер Borjomi.

Нагадаємо, що на церемонії Закриття, 21-го липня, ми дізнаємось імена переможців. Максимальну прозорість і достовірність голосування забепечуватиме Kreston GCG.

Related