OIFF Flashback: 18 June - live with director Levan Akin

Включення відбудеться в межах спецпроєкту ОМКФ і Takflix

Одеський міжнародний кінофестиваль та онлайн-платформа Takflix.com продовжують серію прямих ефірів з режисерами фільмів, які представлені в межах спецпроєкту OIFF Flashback. Гостем ефіру стане режисер володаря Ґран-Прі 10-го ОМКФ "А потім ми танцювали" Леван Акін. Включення відбудеться 18 червня о 19:00 (за київським часом) на сторінці ОМКФ в Instagram: https://www.instagram.com/odesa_film_festival/. Глядачі матимуть змогу поставити режисерові свої запитання прямо під час включення. Ефір буде проходити англійською мовою.

Модераторкою включення стане співзасновниця Takflix Надія Парфан.

Режисер Леван Акін народився у турецькій сім'ї грузинського походження, яка в кінці 60-х переїхала до Швеції. Попри це, Акін часто приїжджав у Грузію та цікавився життям країни. Для режисера "А потім ми танцювали" – третя повнометражна робота. До цього Леван Акін зняв соціальну драму "Справжні люди" (2012), фантастичну стрічку "Коло" (2015) та декілька успішних серіалів для шведського телебачення.

Драматичний фільм "А потім ми танцювали” розповідає історію кохання двох молодих танцівників грузинського ансамблю народний танців. Ідея стрічки виникла у Левана Акіна після подій 17 травня 2013 року у Грузії, коли щорічну акцію ЛГБТ-спільноти у міжнародний день боротьби з гомофобією жорстоко атакували представники церкви та праворадикальних сил. Світова прем'єра стрічки відбулась у секції "Двотижневик режисерів" Каннського кінофестивалю, де фільм зірвав 15-хвилинні овації. А вже після фільм продовжив підкорювати глядачів по всьому світові. У липні 2019 року "А потім ми танцювали” завоював головний приз ОМКФ, що вручається за підсумком глядацького голосування — Ґран-Прі. Переглянути фільм можна тут: https://oiff.takflix.com/films/and-then-we-danced.

OIFF Flashback – це спільний проєкт Одеського міжнародного кінофестивалю та онлайн-платформи Takflix.com. У межах спецпроєкту для онлайн-перегляду на платформі доступні 9 фільмів, що в різні часи перемагали та брали участь у Міжнародній конкурсній програмі ОМКФ. Проєкт діятиме на території України до 15 серпня. Глядачі можуть купити єдиний абонемент на усі 9 стрічок проєкту OIFF Flashback за 375 грн або ж обрати одиничний перегляд вибраного фільму за 60 грн.