OIFF 2022 Winter Film Market: presentation and discussion of the “Unified Ticket” system

Учасниками дискусії "Єдиний квиток", яка пройшла в другий день Зимового Кіноринку, стали Марина Кудерчук (голова Державного агентства України з питань кіно), Роман Порядченко (співзасновник та власник ТОВ “Маестро Тікет Систем”), Пилип Іллєнко (продюсер), Артем Колюбаєв (голова Ради з державної підтримки кінематографії) та Ірина Заря (керуючий партнер мережі кінотеатрів “Оскар”). Модерувала захід генеральна директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Анна Мачух.

Представники різних ланок української кіноіндустрії обговорювали питання впровадження системи “Єдиний квиток”, яка створена з метою ефективного використання та планування державного бюджету, отримання прозорої звітності, стимулювання розвитку українського кінематографа та формування привабливої відкритої індустрії для міжнародного ринку.

"Єдиний квиток – це створення єдиної прозорої системи від кінотеатрів до продюсерів, дистриб'юторів та Державного агентства з питань кіно, з доступом для людей, щоб чесно і прозоро показувати бокс-офіси, рейтинги фільмів. І таким чином це сприятиме більшій довірі у галузі", - зазначила Марина Кудерчук і додала: “Сподіваюсь, українського контенту буде все більше”.

Під час дискусії учасникам Кіноринку презентували систему “Єдиний квиток” та розповіли про особливості її впровадження для кінотеатральних та дистриб'юторських компаній.

Ця система дозволить вирішити багато проблем, з якими стикаються виробники і ті, хто працюють з просуванням фільмів. Також, запровадження системи дозволить вивчати інші кейси та планувати свою роботу згідно зі статистикою”, - додав Пилип Іллєнко.

Посилання на фотоматеріали (оновлюється): Презентація та обговорення системи ”Єдиний квиток” (23.02.2022)

Зимовий Кіноринок триватиме до 24 лютого. Програму заходу ви можете знайти на офіційному сайті ОМКФ: https://oiff.com.ua/film-market/program.html

Зимовий Кіноринок проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно, а також партнерів ТРЦ Skymall та компанії Kinopark-Kinoplexx Theatres.

Related