OIFF 2022 Winter Film Market, day two

23 лютого в київському кінотеатрі Kinopark 11 продовжив свою роботу Зимовий Кіноринок ОМКФ

Другий день Зимового Кіноринку відкрила презентація компанії KINOMANIA. Зокрема були представлені фільми “Бетмен”, “Фантастичні звірі: таємниці Дамблдора”, “DC Ліга Суперулюбленців”, “Елвіс”, “Я — панда”, “Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля”, “Базз Рятівник”, “Гра тіней”, “Найманець”, “Кролячі пригоди: врятувати Великдень”, “Флешбек”, “Попелюшка й таємниця чарівного каменю”, “Коаті: легенда джунглів”, “Вибухове весілля” та “Операція «Фортуна»: мистецтво перемоги”.

Також у цей день були презентовані українські стрічки "Мій юний принц" Хачатура Васіляна, “Дисидент” режисерів Станислава Гуренка та Андрія Алферова і фільм “Євродонбас” Корнія Грицюка.

Блок презентація продовжила компанія Кінопрокат, а також компанія Артхаус Трафік, яка презентувала фільми “Коханці”, “Висока мода”, “Найгірша людина у світі” та “Лети зі мною”.

Ключовою подією другого дня Зимового Кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю стала панельна дискусія ”Єдиний квиток”, у якій взяли участь голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук, співзасновник та власник ТОВ “Маестро Тікет Систем” Роман Порядченко, продюсер Пилип Іллєнко, голова Ради з державної підтримки кінематографії Артем Колюбаєв та керуючий партнер мережі кінотеатрів “Оскар” Ірина Заря. Модерувала захід генеральна директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Анна Мачух.

"Єдиний квиток – це створення єдиної прозорої системи від кінотеатрів до продюсерів, дистриб'юторів та Державного агентства з питань кіно, з доступом для людей, щоб чесно і прозоро показувати бокс-офіси, рейтинги фільмів. І таким чином це сприятиме більшій довірі у галузі", - зазначила Марина Кудерчук і додала: “Сподіваюсь, українського контенту буде все більше”.

Завершився другий день Кіноринку показом фільму “Найгірша людина в світі” від Артхаус Трафік.

Посилання на фотоматеріали: https://drive.google.com/drive/folders/1YGlIyInitlfz98yE1LNYW5Mi0YTJPJah

Зимовий Кіноринок триватиме до 24 лютого. Програму заходу ви можете знайти на офіційному сайті ОМКФ: https://oiff.com.ua/film-market/program.html

Зимовий Кіноринок проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно, а також партнерів ТРЦ Skymall та компанії Kinopark-Kinoplexx Theatres.

Related