New location of Summer Film Market - Multiplex

Новий кінотеатр в Одесі Multiplex стане ще однією локацією для перегляду фільмів в межах 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, а також місцем проведення Літнього Кіноринку

Восьмизальний кінотеатр, який вміщує понад сімсот глядачів, цього року відкриє свої двері для відвідувачів ювілейного 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Зокрема, у Multiplex з 15 до 18 липня пройде Кіноринок - єдиний в Україні професійний майданчик для спілкування представників дистриб'юторських компаній та кінотеатрів, що працюють на території України, а також кіностудій та інших компаній, що надають послуги в галузі кіноіндустрії. Вже традиційно на учасників Кіноринку очікують презентації релізів дистриб'юторських компаній та українських кіновиробників, доповіді технічних та сервісних компаній, обговорення важливих для кіноіндустрії питань. Учасники зможуть ознайомитися з новинками обладнання, а також відвідати вечірки, кінопокази та інші заходи Літнього Кіноринку та Одеського міжнародного кінофестивалю.

Цього року ми відкрили наш перший кінотеатр Multiplex в Одесі і це стало поштовхом для партнерства із наймасштабнішим кінофестивалем в Україні - Одеським міжнародним кінофестивалем. В межах домовленостей, наша мережа розширить карту фестивалю і стане ще однією локацією для перегляду фільмів, а також місцем проведення Кіноринку 2019 року в Одесі. Ми раді такій можливості - це співпраця, про яку ми давно мріяли, тож сподіваємося на плідне партнерство”, - говорить генеральний директор мережі кінотеатрів Multiplex Віталій Писаренко.

Нагадаємо, цьогорічний ювілейний 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 12 до 20 липня.