en Фотопроект Somnia Disaster в межах 12-го ОМКФ

На запрошення Одеського міжнародного кінофестивалю в Фестивальному палаці ОМКФ був представлений фотопроект Somnia Disaster, присвячений 35 річниці Чорнобильської трагедії.

В перекладі з латинської Somnia disaster - це Катастрофа мрії, з англійської - Сонна катастрофа. Проект українського академічного співака Алекса Луни привертає увагу громадськості до Чорнобильської трагедії. Обраний спосіб вираження досить незвичний і грає на контрасті між витонченим гламуром і пост-апокаліптичними пейзажами. Моделі в дизайнерському одязі, а іноді в спецхалатах, позують на тлі інтер'єрів та екстер'єрів зони відчуження, біля четвертого блоку станції. Завдяки такому протиставленню сюжети сцен максимально віддалені від реальності. Це не документальна зйомка, а ніби кадри з фільму. Вона переосмислює трагедію і надає їй вишуканої кінематографічності, дотримуючись при цьому належної поваги. За словами автора проекту, ця фотосесія - спроба залікувати рани, які людство завдало саме собі.

Серед інших учасників у проекті Somnia Disaster взяли участь супермодель Сніжана Онопко та фотограф Владислав Краснощок.

Related