Як дістатися

Одеса розташована на півдні України, на березі Чорного моря.

Одеса – четверте за розміром місто в країні (з населенням понад 1 млн. чоловік).

Транспортна інфраструктура Одеси добре розвинена. У місті є міжнародний аеропорт, залізничний вокзал і морський порт.

Фестивальний Палац розташований в центрі міста (вул. Пантелеймонівська, 3). У ньому будуть розташовані головні адміністративні відділи кінофестивалю: акредитаційний, гостьова служба, прес-центр, квиткова та інформаційна служби, фестивальна крамниця тощо.

Якщо Ви плануєте подорож...

... автомобілем

Розробіть свій маршрут з допомогою maps.google.com

Траса Київ-Одеса має довжину 500 км. і перебуває в хорошому стані, приблизний час поїздки по ній від Києва до Одеси – 6 годин.

Якщо Ви вирішили приїхати на фестиваль на автомобілі, будь ласка, зверніть увагу, що паркувальних місць у центрі Одеси обмежена кількість.

Радимо припаркувати автомобіль на весь період перебування на фестивалі на автостоянці, що охороняється, і користуватися спеціальними шатл-автобусами для переміщення по фестивальним локаціям.

... автобусом

Графік та маршрути руху фестивальних шатл-автобусів буде оприлюднено 1 липня 2016.

... поїздом

З графіком руху поїздів, ціною квитків та маршрутами проходження можна ознайомитися на офіційному сайті «Укрзалізниці» www.uz.gov.ua.

Віднедавна з’явився сервіс онлайн-бронювання залізничних квитків
www.e-kvytok.com.ua.

... автобусом

З графіком руху автобусів різних компаній-перевізників, ціною квитків та маршрутами проходження можна ознайомитися на сайті bus.com.ua, де також є онлайн-бронювання.

... літаком

Одеський міжнародний аеропорт – www.airport.od.ua