ФЕСТИВАЛЬНИЙ абонемент

Стань частиною головної кіноподії літа  8-го Одеського міжнародного кінофестивалю!

З 14 до 22 липня 2017 року на березі Чорного моря зберуться кіномитці та кіномани з усього світу. 9 днів ексклюзивних прем'єр зарубіжних та українських фільмів від кращих режисерів, майстер-класи провідних світових кінопрофесіоналів, унікальний open-air кіноперформанс на Потьомкінських сходах, спеціальні покази та найяскравіші вечірки сезону – все це об'єднає в собі Одеський міжнародний кінофестиваль!

Ексклюзивне кіно: Одеський кінофестиваль – це унікальна можливість першим побачити прем'єри кінофільмів з усього світу.

Переможця обирають глядачі: Головними арбітрами ОМКФ стають самі глядачі – саме вони обирають кращий фільм Міжнародної конкурсної програми, який за результатами голосування отримує головну нагороду ОМКФ – Гран-Прі (статуетка «Золотий» Дюк та грошовий приз).

Фестивальний Абонемент діє протягом усього Одеського кінофестивалю і дозволяє відвідувати:

  • Ранкові та денні фестивальні покази на сеансах до 18:00 щодня в Фестивальному палаці і Фестивальному центрі «Родина»;
  • Вечірні фестивальні покази (після 18:00) у Фестивальному Палаці і Фестивальному центрі «Родина» за умови попереднього замовлення квитка за одну добу до показу. Або якщо наявні вільні місця за 5 хвилин до початку сеансу через вхід LAST MINUTE ACCESS (за рішенням адміністратора кінозалу, у порядку черги);
  • Майстер-класи та творчі зустрічі з гостями фестивалю (режисерами, акторами, продюсерами та ін.) у Фестивальному центрі «Родина»;
  • Показ під відкритим небом на Потьомкінських сходах (вільний вхід)
  • Покази на Ланжеронівському спуску (вільний вхід)
  • Спеціальні кінопокази та позаконкурсні програми;
  • Щоденні вечірки у Фестивальному Клубі ОМКФ, на яких збираються учасники та гості кінофестивалю;
  • ...та безліч інших спеціальних подій кінофестивалю!

 

Усі власники Фестивального Абонемента стануть учасниками програми лояльності Одеського кінофестивалю і отримають знижки і приємні бонуси в ресторанах і кафе Одеси. Також передбачено шатл, який курсує між локаціями кінофестивалю.

Щоб придбати Фестивальний абонемент, потрібно заповнити форму заявки нижче на сайті, вибравши зручний спосіб оплати. У відповідь на e-mail ви отримаєте фінальне підтвердження від адміністрації фестивалю, на ваше ім'я буде виписаний акредитаційний бейдж, який ви зможете отримати в Акредитаційній службі. Служба розташовується в Одеському академічному театрі музичної комедії імені Михайла Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Службовий вхід, навпроти стадіону «Спартак».


01.02.2017 – 30.04.2017
1000 UAH
01.05.2017 – 30.06.2017
1200 UAH
01.07.2017 – 23.07.2017
1500 UAH
Ім′я, прізвище
Латинськими літерами
Ім′я, прізвище
Кирилицею
Дата народження
E-mail
Телефон
Країна
Місто
Адреса
Фотографія
(анфас, у форматі jpeg)
Промо-код

Cпосіб оплати
До оплати 1200 UAH