Умови Акредитації

Шановні колеги!
 
8-й Одеський міжнародний кінофестиваль (14-22 липня 2017) запрошує до співпраці журналістів та представників ЗМІ. Будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами та правилами акредитації на цій сторінці.
 
УМОВИ АКРЕДИТАЦІЇ
 
1. Акредитація ПРЕСА надається тільки співробітникам офіційних ЗМІ (зареєстровані друковані видання, радіо і телебачення, інформаційні та інформаційно-освітні Інтернет-портали, сайти) з метою висвітлення подій фестивалю. Для того, щоб подати заявку на акредитацію, необхідно заповнити електронну форму нижче. 
 
2. У межах ОМКФ існує два рівня акредитації для преси: I і II. Акредитація I рівня надає можливість відвідування спеціальних подій фестивалю та пріоритетний доступ на деякі покази, на додаток до всіх заходів для преси. Рівень акредитації надається прес-службою на підставі історії співпраці з фестивалем. Прес-служба залишає за собою право не пояснювати своє рішення в індивідуальних випадках. Рівень акредитації не підлягає повторному розгляду протягом одного року. У листі-підтвердженні про акредитацію буде вказаний отриманий вами рівень.
 
3. Прес-служба ОМКФ залишає за собою право запиту на додаткові матеріали в апліканта і/або відмовити в акредитації, якщо заявка не відповідає наведеним вимогам, або в разі недотримання правил роботи на фестивалі.
 
4. Кожній категорії ЗМІ відповідає максимальна акредитаційна квота, яка становить*:
для телеканалів – 3 особи
для друкованих ЗМІ – 2 особи
для онлайн-ЗМІ – 2 особи
для радіостанцій – 1 особа
* Необхідність отримання акредитацій в кількості, що перевищує квоту для окремого видання, повинна бути обґрунтована й підтверджена офіційним листом від керівника проекту/видання.
 
5. Дирекція фестивалю залишає за собою право відмовити в будь-якому вигляді акредитації без пояснення причин.
 
6. Журналіст, який отримав акредитацію кінофестивалю, зобов'язується надавати копії матеріалів про ОМКФ ( .Pdf, відео-, аудіо -, лінки) у встановлений прес-службою термін. У випадку не надання матеріалів, журналісту буде відмовлено в акредитації в наступні роки.
 
7. Отримання акредитації ПРЕСА передбачає автоматичне включення електронної адреси журналіста в базу поштової розсилки прес-центру ОМКФ (новини, прес-релізи, інформація для акредитованих ЗМІ).
 
ПРАВИЛА АКРЕДИТАЦІЇ ЗМІ НА ОМКФ
 
Акредитаційний бейдж є власністю Одеського міжнародного кінофестивалю, надається безпосередньо акредитованому представнику ЗМІ та не підлягає передаванню іншим особам. Інакше бейдж буде вилучено, а акредитацію анульовано. У разі втрати акредитаційного бейджа відновлення проводиться на платній основі.
 
Доступ на фестивальні покази: просимо займати місця в залі за 10 хв. до початку сеансу. Після початку сеансу доступ до зали припиняється / здійснюється через вхід Last Minute Access (за наявності вільних місць). У разі запізнення Адміністрація має право відмовити в доступі до зали.
 
Акредитація преси не передбачає вільний доступ на майстер-класи Літньої кіношколи ОМКФ. Відвідування майстер-класів проводиться за попередньою реєстрацією у співробітників прес-центру за наявності вільних місць. Умови реєстрації на майстер-класи будуть оголошені пізніше.
Акредитація преси не передбачає вільного доступу на події Кіноринку ОМКФ. Перелік відкритих для преси подій Кіноринку буде оголошений додатково.
З метою дотримання авторських прав, а також для зручності глядачів, фото- та відеозйомка під час фестивальних показів фільмів конкурсної та позаконкурсної програм заборонена. Пакет фото- та відеоматеріалів до фільмів буде наданий прес-службою.
Прес-служба ОМКФ надає послуги з організації ексклюзивних інтерв'ю, проте не гарантує реалізацію такої можливості з усіма гостями фестивалю.
 
З нетерпінням чекаємо вас на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі, і впевнені, що саме завдяки вам ОМКФ-2016 стане однією з головних масштабних культурних подій літа!
 
Стежте за ОМКФ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:
Офіційна сторінка ОМКФ в Facebook
Офіційна сторінка ОМКФ в Instagram
Офіційна сторінка ОМКФ в YouTube
 
З додаткових питань звертайтеся до свого медіакоординатора:
Українські ЗМІ: Анна Бурдина / a.burdina@oiff.com.ua
Одеські ЗМІ: Олена Лебединська / e.lebedinskaya@oiff.com.ua
Російські та міжнародні ЗМІ: international@oiff.com.ua
 
Ви зможете отримати акредитаційний бейдж  у Службі акредитації. Служба розташовується в Одеському академічному театрі музичної комедії імені М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Службовий вхід, навпроти стадіону «Спартак».