ТЕЛЕФОН (КИЇВ): +380 (44) 584 38 24
ФАКС (КИЇВ): +380 (44) 584 38 23
АДРЕСА (КИЇВ):
вул. С. Петлюри, 30
Київ, Україна
01032

 

 

Дирекція

Вікторія Тігіпко

Президент кінофестивалю

Юлiя Сінькевич

Генеральний продюсер

Олександр Холоденко

Виконавчий директор

Юлія Шарко

Адміністративний директор

Анна Мачух

Директор з розвитку бізнесу

Консультативна рада

Кірстен Ніхуус

Виконавчий директор фонду Medienboard Berlin-Brandenburg

Сімоне Бауманн

Офіційний представник German Films у Східній Європі

Катріель Шорі

Директор Ізраїльського кінофонду

Денис Іванов

Генеральний директор компанії «Артхаус Трафік»

Програмний відділ

Антельм Відо

Програмний директор

Алік Шпилюк

Програмний консультант

Льоля Гольдштейн

Відбірник фестивалю

Ельміра Асадова

Програмний координатор

Євгенія Пригунова

Програмний координатор

Андрій Бібіков

Координатор показів

Прес-центр

Катерина Звєздіна

PR-директор

Ганна Устинова

Інформаційний редактор

Анна Бурдина

Медіакоординатор українських ЗМІ

Олена Лебединська

Медіакоординатор одеських ЗМІ

Ілля Суходольський

Контент-редактор

Олексій Кононенко

Продюсер фестивального телебачення

Департамент кіноіндустрія

Анна Мачух

Директор Кіноринку

Оля Олещенко

Координатор секції Кіноіндустрія

Маркетинговий відділ

Олена Матушенко

Директор з маркетингу

Марія Антонова

Менеджер з маркетингу

Вадим Черненко

Менеджер з маркетингу

Наталія Сальчук

Менеджер з маркетингу

Відділ продажів

Ксенія Негруца

Директор відділу продажів

гостьовий департамент

Ольга Шевченко

Голова гостьової служби

Наталя Ертнова

Координатор в Одесі

Ігор Махтієнко

Координатор служби зустрічей

Служба друкованих матеріалів

Наталія Корзуненко

Дизайнер

Адміністративний департамент

Ярослава Кіяшко

Адміністративний координатор

Олена Кравченко

Координатор волонтерів

Олег Мельничук

Координатор Фестивального палацу

Ольга Калітаєва

Офіс-менеджер фестивального палацу

Дмитро Коломийченко

Координатор Фестивального центру «Родина»

Андрій Сечковський

Координатор музичних заходів

Віра Грузова

Kоординатор служби акредитації

Роман Топілов

Координатор майданчиків просто неба

Олексій Ляльчук

Координатор білетної служби

Ірина Холявіцька

Координатор глядацького голосування

Служба перекладів

Анна Корягiна

Голова служби перекладів