Регламент

РЕГЛАМЕНТ СЕКЦІЇ WORK IN PROGRESS 2017
 
До участі в презентації проектів Work in progress на Одеському міжнародному кінофестивалі запрошуються продюсери та режисери проектів повнометражних фільмів, що перебувають на фінальній стадії зйомок або в монтажно-тонувальному періоді (постпродакшн), що вироблені в Україні або в копродукції з Україною.
 
1. Критерії для відбору проекту:
Для того, аби проект було відібрано для участі в презентації Work in progress на Одеському міжнародному кінофестивалі, він має відповідати таким критеріям:
 • Фільм, проект якого подається на Work in progress, повинен бути повнометражним, ігровим або документальним;
 • На момент подання заявки проект повинен мати відзнятий матеріал;
 • Проект повинен мати художню цінність та комерційний потенціал;
 • Проект має вироблятися в Україні або в копродукції з Україною.
 
2. Вимоги до документів:
 • Заповнена реєстраційна форма;
 • Трейлер або відеонарізка фільму з англійськими субтитрами (хронометраж від 3 хв.);
 • Кадри з фільму поліграфічної якості (мінімум 3 шт.);
 • Фото режисера (.jpeg);
 • Фото продюсера (.jpeg);
 • Коротка біографія та вибрана фільмографія режисера;
 • Заповнені заявки на акредитацію Film Industry для кожного представника проекту на ОМКФ.
Документи подаються  українською та англійською мовами.
 
3. Важливі дати:
Збір заявок на участь у презентації Work in progress починається 17 квітня 2017.
Заявки приймаються до 31 травня 2017 включно.
Список фіналістів-учасників буде оголошено 19 червня 2017.
Презентація Work in progress на Одеському міжнародному кінофестивалі пройде в рамках подій секції Film Industry Office. Дату та час проведення буде оголошено пізніше.
 
4. Друковані видання:
Інформація про авторів та проекти, представлені на презентації Work in progress, буде опублікована в каталозі Film Industry Office та на сайті oiff.com.ua.
 
5. Правила презентації:
Презентація проекту на Одеському міждународному кінофестивалі проходить у вигляді демонстрації відеоматеріалу (5 хв.), а також усних коментарів творчої групи у довільній формі (не більше 5 хв.). В презентації може брати участь будь-яка кількість членів творчої групи, але обов'язковою є присутність продюсера або режисера проекту.
В усній презентації також можуть бути задіяні додаткові відео- та/або аудіофрагменти.
Відео-, аудіо- та інші матеріали, що беруть участь у презентації проекту, мають бути надані фестивальній службі до 4 липня 2017. Оргкомітет готовий сприяти в технічній підготовці презентації у випадку, якщо матеріали надані вчасно.
Оргкомітет фестивалю формує міжнародну комісію експертів з числа авторитетних кінематографістів, продюсерів, інвесторів, фестивальних відбірників. Після закінчення презентації учасники мають відповісти на питання експертів. Окрім представників Експертної комісії, питання учасникам можуть ставити всі присутні в залі представники кіноіндустрії та журналісти. Загальний час, що відводиться на питання та відповіді за кожним проектом, – до 10 хвилин.
 
6. Проживання в Одесі:
Оргкомітет фестивалю бере на себе оплату проживання протягом двох ночей у двомісному номері (готель *** в Одесі) для 2-х учасників від кожного відібраного проекту. У випадку якщо проект представлють більше 2-х осіб, перебування на фестивалі інших членів команди оплачується самостійно.
 
7. Нагорода:
Найкращий проект буде нагороджено призом: авіаквитками, номіналом у розмірі 2000 євро, від авіакомпанії № 1 в Україні – Міжнародні Авіалінії України – генерального авіаперевізника Одеського міжнародного кінофестивалю.
 
8. Подаючи заявку на участь в преезнтації Work in progress на Одеському міжнародному кінофестивалі, ви погоджуєтесь і приймаєте умови, що наведені в кожному з пунктів цього регламенту.